В политику не должны попадать люди, которых нужно менять так же часто, как и пелёнки. Я прав? (собственное мнение, не связанное с этническим юмором и традициями некоторых национальностей)

Відповіді (3)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
  • ІНКВІЗИТОР2023-04-28 08:02

    Для того, щоб у політику не потрапляли люди, котрих, бажано, міняти як пелюшки, потрібно мінятися нам самим. За прикладом далеко ходити не треба. З кого/чого все почалося? З партії регіонів, котра взялася за зближення України з кацапстаном. Точніше, з людей, котрі голосували за ПР. Візьми й запитай тут усіх, а також своїх знайомих за кого вони у свій час голосували. Крім того, не забувай, що влада та гроші дуууже псують будь-яку людину. Якщо вибрати Презом тебе чи мене, то чи довго ми кидатимемо гроші у «прірву»? Рано чи пізно (мабуть таки рано) грошові потоки почнуть наповнювати передусім наші кишені, а також кишені наших рідних, близьких та нашого безпосереднього оточення. Тому політик(и) - це вже результат або відображення нас самих. Правильно колись казав Кравчук: народ має те керівництво, на яке заслуговує. А Міша Горбачов ще раніше казав: перебудова починається з мене, тобто з кожного окремо.

  • Стойкое ощущение - что политики -это производители гадости.

    Вот вам и интеграция разнородных интересов.

    Потерпите , поднатужтесь, а потом будет хорошо. И когда это хреново "хорошо" наступит?

    • Чуть-чуть наоборот. "Вначале мы вам сделаем плохо, а потом вернём как было". Естественно, для кого-то это будет "лучше". Для быдла. Интеграция дерьма в мозг долбоёбов.

Поставити питання
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама

Зараз відповідають

Всі