Яких рис характеру (або фізичних даних) вам бракує? А якби вони з’явилися, то як змінилося б ваше життя?
- ІНКВІЗИТОР
- Краса, стиль
- 2023-04-19 08:13
3
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Популярные станции. Слушать!
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ти мені подобаєшся таким , як ти є
Зір дуже поганий (та ще погіршується). А взагалі я ІДЕАЛЬНА)))
Співчуваю і розумію...
Може є сенс попрацювати із зором за методикою професора Жданова?
Ні. В мене інше
Тоді клініка «Ексімер» у Києві.
Нове око поки ніде не встановлюють)))
Хришталик преспокійно міняють.
В мене проблема не у кришталіку
В «Ексімері» роблять усе. Може є сенс звернутися та пройти ретельне обстеження?
Кажу - око не замінять НІДЕ (поки що)
Рішучості і сміливості давати відсіч хитрим і підступним людям.
Розумію.
Злой человек не может быть счастливым, ибо оставаясь наедине с собой, он остается наедине со злодеем
Иммануил Кант.