Вам не шкода свого часу, який ви тут проводите?
9
Более 2000 интересных игр. Играть!
Лента.укр
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Играть!
все регионы Украины
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Нет. по большому счету ни в чем нет смыла с одной стороны, а с другой у каждого он свой.
Ні
Того, що провів - так, того, що проведу - ні.
Я туть геть рідко
Ні. Не шкода. Звичайно паралельно щось ще роблю
Кожна секунда, хвилина, година.., яку проживає людина, наближає її до могили. То чи є сенс шкодувати, якщо результат відомий заздалегідь?
А тут только ты,больше никого
Я заходжу лише за новинами, дякую адмінам за стрічку.
Іноді вступаю у розмови.
Де ти була так довго?
Та де я тільки не була)
Ох, Киця! А я вже турбуватись почав!