Чому дорослі часто хочуть грати в ігри або поводитись як діти? Вони що, в дитинстві не награлися?
- ІНКВІЗИТОР
- Психологія
- 2023-04-06 17:51
2
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
в реальном времени
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Люди всегда хотят одного и того же,и добиваются этого теми способами,которые доступны в их возрасте.
Дід твоя гра з лайками це недоумство і впадання в дитинство ...ще не награвся довбоеб?
Иначе трохи...
Это попытка неудачника,пустышки хоть где-то самоутвердиться,даж понимая шо все с него токо ржут...от осетров в канале,шведских вольв,походов на караваны в афгане,у дедушки деминиция обостренная маразмом
Всі іржуть?! Тут стайня? Не знав. І хто це всі? Ти та пару таких самих кацапердів?
1. Щодо осетрів, то нех заздрити. До речі, кажуть, що там знову сітку порвали. Отже, поїду знову, коли потепліє.
2. Машину давно продав, хоча це тебе ніяким боком не обходить.
3. Про караван - це твоє хворобливе марення хоча б тому, що я в Афгані не служив, а був у складі місії після війни. Це теж не твоя собача справа.
4. Що таке «деминиция»?
Видно, додик, ти сів у калюжу вже в 43-й раз. Мої вітання.