Вечір добрий, Хунтята ))) я логін згадав нарешті… як же я заїбався… от скінчиться війна, махну на Каріби… на пару місяців…
А які у кого плани?
- Циничный Бандеривець
- Жители.укр
- 2023-04-03 22:06
5
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
в онлайн режиме
Играть!
в реальном времени
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Видалено.
Наверно напьюсь от счастья
Думаю доживём
А там...
Жить будем
Добра
А ти яким боком до цього? Ти ж на фронт не поїхав, а тільки звездиш тут.
А ты с отель сынку пишеш?
Що отель? Не розумію. Пиши чітко, неук.
Добрий вечір. Ніяких планів. Поки що. Віднедавна вже не будую планів, бо щось вони стали рідко реалізовуватись. А от помріяти люблю. Від мрій до планів один крок. Головне, щоб війна скінчилася перемогою України. Решта неважливо, я думаю.
"Головне, щоб війна скінчилася перемогою України".
Чекаєш поки цю перемогу здобудуть сини Порошенка, Коломойського, Турчинова та інших зверхників?)
Висока культура працівників дипломатичної ниви... дуже висока!)) Ясна річ, аргументи у тебе закінчилися ще років два тому. Тому нічого не залишається, як ігнорити або тицяти факи))
Хто тицяє факи, тому цюцю відгризуть собаки
До чего тут буча,до чего тут руйнуваняя...
Головнэ ж ж плюсикив закинулы...
Ти об стіну вдарився? Які плюсики? Що ти мелеш? Піди проспись.
Хай війна скінчиться. Перемогою.
А по-другому никак...