Чому дівчата нічого не хочуть робити за просто так?
- ІНКВІЗИТОР
- Знайомства, стосунки
- 2023-03-31 22:54
4
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
в онлайн режиме
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Так ніхто не робить нічого просто так. Звичайно буває особливий настрій, або бажання зробити щось добре та гарне для когось, але зазвичай то одиничний випадок, не завжди постійно
Бо життя спливає і не стає довшим, щоб його та свої знання, або сили та здоров'я розбазарювати просто так
Та я щось навіть і одиничні випадки перестав помічати.
Значит корысть у них в крови.
Так і Лео казав. Схоже, що це правда. Він ще казав, що дівчата народжуються зі шматком хліба між ніг.
Это ты просто просить не умеешь
Певно, він хоче, щоб його просили... ще й оплатили "путівку у чарівний світ кохання"
Може й так. Тільки чому я маю просити?
Ты слишком буквально всё понимаешь.Слово "просить" можно взять в кавычки.
Ну, добре. Чому саме хлопець у більшості випадків мусить проявляти активність, а дівчина типу дозволяє себе хотіти, кохати..?
Вагиноцентризм
Яких саме дівчат ти маєш на увазі? Твої ж ЦК не такі, особливо Леся... Еге ж бо?)
А чужі тобі нащо?))