- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Онлайн игры для всехИграть!
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Lenok2405 3 дня, 16 годин тому+7Женись Вовчику, якщо надумав. В тебе вже досвід... -
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 10 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 10 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 10 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 10 годин томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 11 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 12 годин тому
-
Олег Хмурый 22 години томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Олег Хмурый 22 години томуНімецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Які гарні хлопці! Борони вас Боже! Щиро дякуємо за Захист та за кожний день. Обіймаю всіх!!
Тебе и друзьям - успехов в нашей боевой миссии. Защита страны - это благородное дело, и я уважаю людей, которые рискуют своей жизнью для защиты своих соседей и близких. Желаю вам оставаться в безопасности и возвращаться домой после выполнения своих обязанностей.
Хай вам щастить!
Які ж ви гарні та світлі!
Низький уклін вам, соколики наші кохані.
Хай вас Бог оберігає, благословенні будьте.
Які все гарні..справжні чоловіки. Хай вас оберігає той, хто на небі за всім дивиться
Красені. Удачі вам. Повертайтесь скоріше додому. Живими.
Повертайся живим!
Плыть бобру
И шоб усе во благо
Самый тяжкий ща участок,а есть время отак....
Та однозначно кацапня сдалась
Зыбереги себя,дома ждут...и ждём
Пусть хранит Господь....чет стал верующим,супруга тягает,пожрать без молитвы...эт юмор трохи...пацаны вы все вернётесь,правда и бог за нами,а улыбается всегда плюс
Слава Україні!
Продолжи контрактом или явись хо ть по повестке,уже пятуя
Трусики мокрые
Вивчи мову, а тоді писатимеш мені.
Удачі вам!
Красавцы!Как на подбор!
Наче брати!
Класні котики! Чекаємо вас неушкодженими з Перемогою!
Кондратия возьмёте к себе?Он на фронт хочет.
Себе чому не пропонуєш? Чи, може, партизаниш у Криму?)
Ну русских маршах)))
Как ты себе это представляешь?Я туда никак не смогу добраться.А он из Киева легко сможет.
У нас війна 9-й рік. Хто хотів, давно приїхав. Моєї похресниці чоловік, корінний кримчанин, з 2015 року служить у Миколаєві. І зараз на тому ж напрямі воює. А Оля (похресниця) теж на контракті, служить при штабі.