Що ти бачиш, коли заплющуєш очі, цілуючи особу протилежної статі?
- ІНКВІЗИТОР
- Краса, стиль
- 2023-03-05 20:37
4
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Интернет опросы: политика, общество
Более 2000 интересных игр. Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ну дед ты даешь)))що можна бачити із заплющеними очима?
Ти заблокований. Твоя думка мене не цікавить, москаль.
Романтика канцеляризмів)))
Як вигадала назву до твого життя
Слабко в тебе з фантазією.
Темноту
А хіба не уявляєш дівчину, яку цілуєш, голою?
Я очі не заплющую
Тоді ви не романтик.
Я люблю бачити реакцію. До чого тут романтизм?
Це якийсь прагматизм. Тре‘ не бачити, а відчувати, нє?
Ти можешь відчути, як у партнера очі вираз змінюють?
Звісно. Відчуваю також зміну подиху, серцебиття…
При чому тут подих та сердцебиття? я кажу про очі. мої змінюють колір, наприклад. Ти можешь це ВІДЧУТИ? не вірю
Таке ще не навчився. (( Питання в чому? Що бачиш (уявляєш) під час поцілунку?
Ясно. так би й питав. Нічого не уявляю. Прислухаюсь до партнера, до своїх відчуттів
Так би одразу й відповіли.