Як відреагуєш, якщо твій босс підійде до тебе і скаже: - готуй дірочку?
- ВНВ
- Робота і кар'єра
- 2023-02-23 21:31
9
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Лента.укр
в онлайн режиме
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
В мене нема боса.
У всіх є бос, а в тебе немає, як так? ))
Переведу в жарт
Под "звездочку" ? )
Ну да))
Отой босс хай радіє, що я вже не працюю. Бо у нього у голові з'явилась би ще одна дірочка
От хуліганка)
є трішки
- йобнувся взагалі вже?
А може він тобі натякає: - готуйся до державної нагороди)
Тоді він точно знатиме, що я про нього думаю
А що ти думаєш про нього?)
що він взагалі йобнувся - я ж написала
Він тебе домагався?
Теж звиздить багато
Чому теж? а хто ще?)
Не один він в полі кувиркався))
Що у вас в голові, блять? Ніякої фантазіЇ)))
Зато в твого боса фантазії ого які. Бережись, нам тебе буде шкода.
Звільняйся, нах воно обі тре
А ти як відреагував, поділись досвідом. Бо питання не з'являються просто так, та й вони не ростуть на городі.