Що б його смачного сьогодні приготувати? Сиджу й думаю. Які будуть пропозиції чи замовлення? )) Бажано, щоб недовго ся лушпати в кухні, бо хочу ще книжку дочитати.
- ІНКВІЗИТОР
- Їжа, напої, солодке
- 2022-12-04 11:15
4
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
все регионы Украины
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Якщо зібрався запросити Лесю:
У меня зельц и дайкон. Отдыхаю от готовки
Я томатний суп-пюре приготувала. Смачненький вийшов
Странно?
А дэ лэся
Він уже ім'я цієї казкової красуні забув)) І тут раптом ти нагадав... тепер знову "лесятиме" у своїх нудних оповідях))
До її приходу тре‘ встигнути щось смачненьке приготувати. В гості ж прийде.
А як жэ метра?
Без метры ж нияк
Так вже не дуже й тре‘. Все змінилось. Йду до маркету щось купити, а тоді вже приготую. Мо‘ там спаде на думку що приготувати.