В який спосіб ви зазвичай вбиваєте час? Скажімо, у вас електроплита. Вода є, опалення також, але нема е/енергії. Тре‘ якось вбити час, поки е/енергія з’явиться. Що в цей час робите?
- ІНКВІЗИТОР
- Жители.укр
- 2022-11-27 09:05
4
в реальном времени
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
Подача новостей в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Я не вбиваю час.....ми вбиваємо орків..
Час я не вбиваю. З користю. Не було світла, то я при лампі мила гостьову спальню, шафи, вікна, батареї. Завжди є чим займатися, коли нема світла. А коли людина лінується, то вимкнене світло - це дуже крута відмазка
Згоден.
Можно же поспать.
Мені якось незвично спати вдень.
Плету шкарпетки для наших хлопчиків на фронті, читаю, планую подальше життя