Мушу зізнатись, шо мені не вимикають світло вже 2 години. А вам вимикали сьогодні світло?
6
в реальном времени
в реальном времени
в онлайн режиме
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Видалено.
Не вимикають, будинок на першій категорії.
Фрунзе, 103а ??
Сам ти на Фрунзе з котами в підвалі.
Звабив поштарку і до пошти приєднався? На днях йшла біля твоїх темних будинків, тіко пошта світилась всіма вогнями)) щось вміють вони
Там поруч з поштою лікарня, критична інфраструктура, яку не вимикають, тому вони теж мають світло
Лікарку звабив! Молодець, ростеш)
Лікарку і поштарку
Дай майстер клас Зоряну, бо він вже 20 років поспіль метроню (дівчину з метро) звабити не може
Я сам вимикаю
Заздрощі - ЗЛО))