Життя - це шлях, на якому нас завжди чекає смерть. (с) Згодні?
- ІНКВІЗИТОР
- Філософія
- 2022-11-20 09:09
11
в онлайн режиме
в реальном времени
все регионы Украины
Подача новостей в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Ну шо,Кудесница согласилась на оливье?
Десь заховалася. Не видно її та не чутно. Я мав рацію, що не цікавлю її.
Она просто заигрывает с тобой
Це її право, я не проти.
Хочет,чтобы ты её добивался и завоёвывал
Я не з тієї опери. )
Да.
Так. Або, я так гадаю, що ніщо в світі не зникає і не виникає знову, просто переходить з одпого стану в інший.
Тебе чекає робiн со страпоном
Всі помруть, а я ні
Добре, переказувати Богові привіт від тебе, коли вже нікого на Землі не залишиться, крім тебе?
Ти маєш в серці те, що не вмирає?))
А после смерти перевоплощение,и так много раз,пока сильно не устанешь
Це єдина 100% гарантія для кожної людини.
Ти що, не засвоюєш те, що читаєш?) Навіщо тоді читати. Так формулюють смисл життя тільки обмежені)) Живи миттю, не майбутнім і все.
А який сенс гнати від себе думки про логічний фінал? Його ж все одно не уникнеш. До речі, це щойно прозвучало в голлівудському фільмі.
Дивись, ти знаєш, що ввечері чи вранці посреш. Це природньо. Тільки не кажи, що ти весь час, все своє життя про це думаєш) То ти ще більш-менш знаєш що це відбувається. А що буде після смерті, хто зна
Перечитай Джека "Межзвёздный скиталец"
Двічі читав та двічі слухав в аудіоформаті. Пречудовий твір. Дивно, що в універі про нього не згадали. А приклад про «посереш» мені сподобався. )) Тільки є один нюанс: смерть припиняє ВСЕ, навіть здатність посрати.
Ти не можеш бути впевнений за ВСЕ, бо ти не знаєш, що є то все. Впевненим можна бути тільки в тому, на що є докази, а це припинення фізіологічних "здатностей". Інше нам не відомо.
Німецька класична філософія від Канта до Ґеґеля стверджує, що зі смертю тіла припиняється ВСЕ, навіть світ припиняє своє існування для померлого. Звісно, хочеться вірити в продовження життя, але в іншій формі та якості. Інакше, людське життя втрачає будь-який сенс (Християнство, Іслам, Юдаїзм… пречудово зіграли та продовжують грати на цьому), а ми, як каже Тетяна Кропивницька, не більше, ніж шматки живого м’яса.
Навіть якщо ти так думаєш, то тим паче не варто кожен день думати про смерть)) бо нема в цьому ніякого сенсу.
Я тепер не знаю що й думати. З одного боку, логіка про доцільність людського існування, а з іншого, Тетяна мабуть була присутня не раз при клінічних смертях і повинна була б знати що розповідають люди, котрі повернулися з ТОГО світу.
Кант не міг такого стверджувати ("припиняється ВСЕ"
, бо він був агностиком.
Шо ты мелешь ? кант и гетель идеалисты ) завершающее звено это фейербах - материализм ... основа "учения" о диалектическом материализме ... твой любимый марксизм -ленинизм )
Через це він такий скиглій. Постійно думає про негатив і бачить все і всіх здебільшого в темних тонах)) Типу філософствує, а насправді нудить світом)
Це точно)
Що точно? Мене просто цікавить чому люди уникають розмов про смерть, хоча добре знають, що уникнути її ніхто не зможе. Яга пише аби хоч якось мене вкусити, але завжди отримує чоботом по пиці. Через це й біситься.
В якому сенсі уникають?))) Нащо про це розмовляти?)
Який сенс приділяти якусь там увагу повсякденним питанням, хоч і важливим на перший погляд, якщо незабаром все це втратить будь-який сенс із смертю (переходом)?
А нащо було б приділяти, якщо життя буде тривати вічно?))
Якби життя в тілесній оболонці тривало вічно чи бодай довго (наприклад, 1 млн років), то це мало б якийсь сенс.
Це тим паче не мало б ніякого сенсу
Чому? Це дало б змогу накопичувати досвід такого довгого життя та бути свідком багатьох історичних подій. З іншого боку, людина могла б стати лінивою та байдужою до всього, відкладаючи серйозні справи на наступне століття, не завдаючи собі клопоту напружуватися зараз, бо їй нема куди поспішати (В. Шефнер «Лачуга должника»).
Який досвід, в чому? Навіщо він, якщо живеш вічність?
Досвід потрібен для підвищення якості життя. Почитай книжку, яку я порадив. Цікава. Там саме про життя, яке наближається до вічності, тобто 1 млн років. Ну, за умови, що не станеться нічого несподіваного.
Досвіду можна набути навіть за рік
Працюючи інженером з ТБ, можна, але не людині творчої професії.
Людям творчих професій важливе, насамперед, натхнення і обдарованість
Однак і вони потребують багатолітнього досвіду, щоб відшліфувати свою майстерність, чи не так?
Ні
Геніальність - це 99% поту та 1% таланту. (с)
По пиці отримуєш ти... причому регулярно)) і не лише від мене, а від значної частини укрдому))) Правда, чоботи я не використовую (я ж не таке хамло, як ти)), для цього достатньо СЛОВА)) І я не бішуся, а відверто ржу над твоїми побрехеньками і нудними "філософствуваннями".
Так. Людина вмирає тоді, коли вмирає останній спогад про неї. (с)
Так, це правда.
Хтозна... може, є люди, які не вмирають. Та саме поняття смерті неоднозначне. Смерть тіла то одне, а душа не вмирає ніби
З чим тут погоджуватися?)) Всі ми помремо (с).