Ти шо боїшся темноти, а як ти пісять ідеш коли світло відключають?
- ВНВ
- Гадания, магия
- 2022-10-30 21:15
6
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
в онлайн режиме
все регионы Украины
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Я сейчас по квартире прекрасно без света ориентируюсь
Я ж наробила вічних свічок)) на кухню, в туалет і в калідору
Ну если калидор тогда и тувалет)
Точна!
Вічна свічка - це світлодіод та батарейки?
Боїшся у темряві не влучити в унітаз? У дівчат такої проблеми нема.
У хлопців теж нема
Нема чого лазити поночі. Спать лягай
Покаж фотку де ти у ліжку
Я зірка навіть у ліжку
А давай я тебе вітчпунькаю, щоб аж зірочки з очей)
Шо це тебе так пряже вже другу добу?
Звізда красіва)
То фото з інету. Ілюстративне
Нічьо не знаю, я вже влюбився
В мене зір, як у кішки. В темряві бачу краще, чим при світлі