Куди усі поділись? Живі-здорові? Світло-інет є? Ану, звітуйте!
- Рада Данко
- Жители.укр
- 2022-10-12 11:24
10
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
все регионы Украины
Подача новостей в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
в онлайн режиме
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Живы, здоровы, устали немного)
Живі - здорові, все працює.
Юра Буквар просив дівчат в'язати нашім хлопчикам теплі шкарпетки. Можна зі старих ниток (роспустити шось). Хто в змозі, в'яжить. Він забере та відвезе до хлопців
Є
Інет є, сонце світить і навіть гріє, електроенергія часом вимикається, важко в навчанні - в роботі буде не легше, жив-здоров (не в реанімації)... Не діждуться!..
Живі. Все є.
У меня все есть, а вообще, по Киеву верные отключения. Как мы переживем зиму непонятно.
Світла немає. Працює генератор(
Шо там в харькове ?)
Погодка шепче. В мене сьогодні горОд та прання поки дощу немає
)