Захотілось сала смаженого, ох*** від цін на сало. Хтось тут смажить? Де купуєте сало?
- ВНВ
- Краса, стиль
- 2022-09-15 21:11
4
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
все регионы Украины
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
На ринок йду
Ти що біднесенький? Або економний
Ніколи не забуду як мій дядько який гарно заробляє пішов сам купляти продукти на ринок, йому усе намагалися продати дорожче, бо він виглядає круто) А тьотці усе майже даром віддавали, бо вона гарно виглядає) особливо фрукти продавці чоловіки) забували скільки що коштує гроші не хотіли брати)
О, пішли разом на ринок, будеш хлопцям ціну на сало сбивати)
На шоппинг и в магазины не хожу
Просто отправляю список что надо купить
Иначе быт сожрёт к чёрту
Иногда ходим в магазин вместе скупиться на праздники. Приятно. Но важно не частить
На ярмарку) завтра біля мене
Ок