Мамулєчка, в Бєлгородє шо-то тоже нє очєнь...?
5
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
все регионы Украины
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
И как же страдают белгородцы....
Треба ще парочку недопалків. Щоб, хоч ніч одну спокійно поспати
Знищують Харків, сучари
Я вже яблук набрала падалиці. На ніч різати достане
Боже, шо там робиться, пекло
Я вважаю, білорусія мало курить.
Треба пригостить якісними цигарками
Та закалампуцали вони вже всю ЗУ і Київщину. гавноїди.
«До 24 серпня мають на нас піти величезними силами. День Незалежності ж буде. Показову кару хочуть влаштувати», – каже російський військовий. Рашист розповідає своїй матері про плани ЗСУ щодо контрнаступу.
Нашо ти цю хуйню постиш?
Питання є?
Ок
Перечитай. Ти не зрозумів
Рашист знає плани ЗСУ?
Ні, просто вони вже вивчили наші свята і мислять, як їхній фюрер, прив*язуючись до дат. Треба ще йому підказати, що 23 День прапора, хай на день раніше бояться. Нам від того тільки +
Вони й так вже ходять з обісраними штанами
Тварюки
Это ты тот коллега Татьяны, который разводит панику, смотря все подряд по телевизору?)
Вопросьі?
Мне Тера уже растолковала)
Він каже, що великими силами українці підуть на росіян. перечитай.
На мові каже?)
Чому? Переклад. Багато пабліків тепер перекладають їхню свинособачу на українську