Мене вразило. Знали, що буде війна, і спокійно будували дороги, заспокоювали людей, як таке взагалі можливо?
- SvitLana
- Жители.укр
- 2022-08-18 17:41
4Закрите
все регионы Украины
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
в реальном времени
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
До речі і Байден попередив, що треба готуватись. Паніка не потрібна, але заздалегідь краще було підготуватись.
Насчет дорог не знаю,но могли бы как минимум легализировать марихуану,как средство от стресса.
Ойбляяяя )))))))))))))
Я нічого проти цього не маю
До чого тут дороги?) Керуючись такою логікою, потрібно легти в гроби і чекати?
Ми усі знаємо, що помремо. Але живемо та радуємось життю. Ми народжуємо дітей, знаючи, що вони точно помруть! Тебе це не вражає?