До дівчат. Яка частина тіла твого коханого (друга, партнера, коханця, чоловіка…) тобі подобається найбільше?
- ІНКВІЗИТОР
- Краса, стиль
- 2022-06-04 09:32
4
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
все регионы Украины
в онлайн режиме
нагрев до 300 литров в сутки
Лента.укр
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Пі...ся...
А цицьки нє?
Сі...ся...
Тобто любиш великі цицьки?
Ле...ся...
До чого тут вона?
Ти що, лесба?!
Був би тут шановний дідусь Лео, то сказав би, що для жінки найкраща частина тіла чоловіка - це його гаманець.
Подобається - все))
Ти неправильно поставив питання
Ти на аві значно краща, ніж на тих фотках, які я бачив. Та й помітно молодша.
А ти на аві набагато старший... Ну тобто в 35-40 більшість чоловіків має значно кращий вигляд)))