До дівчат. Яка частина тіла твого коханого (друга, партнера, коханця, чоловіка…) тобі подобається найбільше?
- ІНКВІЗИТОР
- Краса, стиль
- 2022-06-04 09:32
4
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
в реальном времени
Лента.укр
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Пі...ся...
А цицьки нє?
Сі...ся...
Тобто любиш великі цицьки?
Ле...ся...
До чого тут вона?
Ти що, лесба?!
Був би тут шановний дідусь Лео, то сказав би, що для жінки найкраща частина тіла чоловіка - це його гаманець.
Подобається - все))
Ти неправильно поставив питання
Ти на аві значно краща, ніж на тих фотках, які я бачив. Та й помітно молодша.
А ти на аві набагато старший... Ну тобто в 35-40 більшість чоловіків має значно кращий вигляд)))