Фантазії. Якби ми могли зараз поїхати кудись разом, куди б ми поїхали?
- ІНКВІЗИТОР
- Подорожі
- 2022-05-30 13:28
3
Более 2000 интересных игр. Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
У романтичну та безпечно екзотичну красиву країну, ми стояли би біля бунгало на воді, ти стояв би позаду, обіймаючи та згоряючи від пристрасті) це просто пофантазувала) бо скоріше за все ми несумісні)
Разве что в метро)) и то, за твой счет
Скоріше від сорому, бо крім вас двох більше б ніщо не стояло)
Плять...ты сделала мне улыбнутся
Ти чурка? Не знаєш кацапської говірки?
Можливі варіанти вислову:
1. Ты заставила меня улыбнуться.
2. Ты вызвала у меня улыбку.
3. Благодаря тебе я улыбнулся…
Якою мовою ти пишеш тут, телепне?
Тобиш то шшо стоять можш ток..ты
возражений не вызывает...
пипц палишся лингвист,недоделаный элитный
Повертайся з перемогою. Ми будемо на тебе чекати. Агнешці від тебе привіт переказувати?
А ты опять в выгребную яму,в элитну
незна хто така Агнэшка..
но сугубо мое мнение-тебя сцыкуна пидить будут усе...
и Агнешки и Любы и Марты...
элитно пиздить,ты ж на меньшее не заслжил,ты ж элита,как иначе
лита полка сцыкунов имени пиздобола таврического...
пичем в метре,и усе нэзаймани
Перечитай потік своєї хворої підсвідомості ще раз, бо я нічого не зрозумів. Правильно Каліна тебе запитав: чому ти пишеш як їблан? А до твоїх вербальних загроз ми вже всі звикли і ся сміємо з них.
Я про таке боюсь навіть фантазувати.
В Маріуполь.
А що там хорошого? Кацапня? Так вона нікому і нах не тре‘.
Допомогли б ЗСУ нищити кацапню.
Хто? Маріупольці?
Ты что..этого "мужчину и патриота" без памперса нельзя туда.
У тебе недорах, що на людей кидаєшся чи це просто клімакс тобою так грає?
В мене є аж два.
На метре в краину цноти
Тобто на мітлі в країну х…йци?