- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
Рейтинг
-
Chubchik81
26
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Циничный Банде...
12
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Сонечко Яскрав...
4
-
Night traveler
4
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 1 день тому+5Думаю що це круто. -
-
-
Зараз відповідають
Всі-
Night traveler 2 години тому
-
Ice Hockey 5 годин томуПривет.
Я стараюсь развиваться, учиться...
-
Ice Hockey 5 годин томуА кекс? -
-
-
Марічка 9 годин томуЗабавный ютуб канал, рекомендую: www. youtube... -
Марічка 16 годин томуТільки якщо вона успішна состоявшаяся жінка, а... -
Рада Данко 21 годину томуЯ думаю, що це дуже добре. Життя продовжується.
Не помню
Подивіться турецький серіал «Заборонене кохання» на uakino.
Начинала смотреть. Долго не выдержала. А так как я на четверть турчанка(дед был турок), то не воспринимаю турецкие фильмы. ХЗ!
Я взагалі не дуже схильний до мелодраматичних серіалів, але саме цей мені сподобався. До того ж, там якісний український переклад. Основну ідею серіалу я зрозумів, але є в ньому ще й деякі приховані ідеї, які краще не висвітлювати в кап. країнах.
Зараз взагалі не дивлюся серіали, крім детективів
Треба ж, а я детективи уникаю, бо не вважаю їх на жанр кіно чи літератури. Вважаю, що реально якісні детективи вже написані Агатою Крісті, Артуром Конан-Дойлем, Едґаром По. Решта вже пародія на детективи.
Так от саме зараз на тв кожен деньідуть серіали по Агаті Кристі
Я свій телевізор відключив і поставив у куток. Може комусь віддам, якщо знайдеться бажаючий купити до нього тюнер.
Коли ти цілий день дома один, то потрібно, шоб щось балакало. То ж телевізор у мене, радше для фону. Знаєш, що саме неприємне і страшне у житті? Коли ти дома один, чихаєш а тобі кажуть: Будь здоровий!
Ну, це вже якась містика. ))
Посидь дома один місяць. Таке буде ввижатися... А 20 років?
А я люблю тишу та спокій.
Когда как...
Скажімо, на вулиці, на роботі, в супермаркеті… тихо не буває. А приходиш додому і відпочиваєш від того шуму та метушні.
Я зараз майже ніде не буваю, тому завжди одна дома. Інколи приходить брат з дружиною поробить на городі. Ну так вони на городі...
Набридає самотність?
Та ні....Тут Інше...
Вже боюсь запитувати, щоб не образити.
Так не хочеться писати на загал...
Звісно, не тре‘ таке писати на загал.
Травнева ніч та Вечори на хуторі біля диканьки.
Мабуть найромантишніщі)
Дивно. Ніколи так не думав.
Шербурзькі парасольки, Чоловік та жінка. Французи - вони такі)
Якщо не помиляюсь, це мюзікл. Так?
Так
Грозовой перевал
Oh, yes. I even listened to this book.
А знаєш, що там говорили насправді?))
Із 44:40.
Смію предположити, в кінці було : Мені того ж! ))