- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
26
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Циничный Банде...
12
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Сонечко Яскрав...
4
-
Night traveler
4
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 1 день тому+5Думаю що це круто. -
-
-
Зараз відповідають
Всі-
Night traveler 4 години тому
-
Ice Hockey 6 годин томуПривет.
Я стараюсь развиваться, учиться...
-
Ice Hockey 7 годин томуА кекс? -
-
-
Марічка 11 годин томуЗабавный ютуб канал, рекомендую: www. youtube... -
Марічка 17 годин томуТільки якщо вона успішна состоявшаяся жінка, а... -
Рада Данко 22 години томуЯ думаю, що це дуже добре. Життя продовжується.
Пока только на таню,чтобы не надоедала своими попытками привлечь мое внимание.
Ти ж дивись, в жодному разі не піддавайся, бо потім не відчепиться. Клімаксоїдна баба - це жах і страх в одному флаконі. ))
Да,это точно
Ти помітив яка вона сердита кожен раз, коли сюди заходить? Все їй не так, всі не такі… Будь з нею максимально обережним, бо ще відкусить.
Вечно ноет и нудит
Значит палец в рот ты ей класть не советуешь?
Не так, щоб категорично, не знаю, але у клімаксоїдних бабів інколи (не часто) бувають просвітлення. В ті моменти можна вкласти 21-ого пальця, але ризик все одно ся залишає. Тому дивись вже сам, щоби потім я не був винен. Бо сам я не ризикував би. От візьме вона під час наполегливої «роботи» і почне фантазувати, що в неї в роті не пальчик, скажімо, а морквина чи банан, а сама вона в цей момент лежить на чистому пісочеку десь під екваторіальною пальмою… Ти розумієш чим це може ся скінчити?
Ніколи. Мене оточують лише жінки
Це добре, що жінки. У мене буде менше конкурентів. )). Хотів запитати. Можна?
Питай
Ти якось писала в суботу, що працюєш. Виходить, що позмінною. То я хотів запитати ким?
Що таке "розмінною"?
Помилка словника. Соррі. Я виправив. Гадаю, ти медсестра чи щось подібне. Нє?
Пізно! Я вже встигла подумати, що ти мене монетою назвав і образитись
Про роботу, так, щось подібне. Працюю у місцевому центрі репродуктології. Еко робимо, таке інше)
Еко?
Так. Штучне запліднення.
А ким ти там?
Розмовляю з клієнтами, з'ясовую усі нюанси, про документи, протаколи, можу щось пояснити про кріозамороження, розморлження і все таке)) загалом питань купа. Ось прям за медичним фахом нічого такого не роблю. Зрозуміла, що то не моє
Зрозуміло. В сутності, ти консультант з питань штучного запліднення. Правильно?
Так. Звертайся
Я ж не жінка. Навіщо мені?
Це був жарт. Я так жартую
Не лякай, бо я вже подумав, що ти мене зі своєю подругою переплутала.
це підмінною