Після війни буду їбатися як в останнє. Зараз не можу, зайнят...?
5
Лента.укр
все регионы Украины
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Популярные станции. Слушать!
Играть!
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Видалено.
Пенсия на горизонте, а все туда же
Мечтать же не вредно
Меня с собой возьмёшь?
До кінця війни ще дожити треба
Хоч би правда)
Весь кремль зараз на ногах, перебуває в шоцi – Поблизу Одеси було підбито росiйськuй дeсaнтнuй корабель з екіnажем 600 чол.
Коли таке трапилося? Гуглю - новина за 2 березня.
Мабуть фейк(
Щось підбили (чит. нижче), але рашистів там явно менше... якщо вірити написаному.
Ночью подбили возле острова Змеиный корабль
Я читала про це. Але пишуть, що то або "Всеволод Бобров", або "Ельбрус" - вантажні судна. Скоріше за все, крадене зерно перевозять, а не десант. Там екіпаж - до 40 осіб.