Двадцять перший день оборони! Тримаймось далі! ?
4
Играть!
Лента.укр
в реальном времени
все регионы Украины
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Боже, як гарно!
Як там? "Нос выше! Слава Украине! Улыбаемся и мочим!"
А для тих, хто не в бою... підтимувати один одного!
А разве у нас есть выбор?
Якщо перші дні був великий стрес, потім було бажання знищити ворога от прям за декілька днів, то зараз вже маємо об'ективну оцінку ситуації. Оборону тримаємо, не здаємось, десь вже відкинули ворога та пішли у наступ! Чим більше ворог пробуде тут, тім гірше для нього. Його буде знищено морально, він не митий, втомлений, голодний. І це дуже добре