Ви думаєте, я не романтик? А між іншим, колись давно у поїзді, я закохався в одну дівчину тільки тому, що вона була дуже охайною і в неї приємно пахли шкарпетки
- ВНВ
- Знайомства, стосунки
- 2021-10-31 20:32
6
в онлайн режиме
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Все романтики ,которые за любовь не платят
Шкарпетковий маньяк
жарти-жартами, а є дівчата, які пахнуть весною. Це особливий запах, від дуже-дуже юних. Інколи така пройде повз, війне від неї цією свіжістю, а ти ледве стримуєшся, щоб не оглянутися)
Ой случайно
А я не стримуюсь))
Її груди пахли як сніг, я підходив ближче, щоб обличчям впасти в кучугур))
Впав?
))
Примерз
жах! ))
Тебе чай с солью или с горчицей