- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 5 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Онлайн игры для всехИграть!
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
13
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня, 20 годин тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
Олег Хмурый 3 дня, 18 годин тому+1Охренеть, что это? Я и слов таких не знаю! -
rigolote 3 дня тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
Олег Хмурый 3 дня, 18 годин тому+0Німецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Зараз відповідають
Всі-
-
-
Ice Hockey 2 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуРаки самі кращі
-
-
-
rigolote 3 дня томуКнижок поки не спалюю))
Соромлюсь.
Працюєш над собою, щоб не соромитися?
Как ты дедушка, наверное никто в мире не соромится
Я поважаю своє тіло і намагаюсь щоб не було за нього соромно (с)
Я поважаю своє тіло і намагаюсь щоб не було за нього соромно
Я им горжусь !
))
Покажись ...фото и поясним чего ты стесняешься,пиздобол
Накази будеш роздавати колегам-мийникам, чурка.
Тебе клоуну даж видео показали
....но ты ж тупое...
Покажись чмошное,или реально сцыкунэць
Ще навколішки стань і починай благати, а я подумаю. А побачити мене і не лише мене ти мав більше, ніж достатньо можливостей. Але ти їх просрав, як все своє нікчемне життя.
Это где Макдональдс в котором тебя небыло ...клоун ты ж такой крутой десантник,чё так срешся
Я не відповідаю на словесний пронос, телепень.
Ты низашо не отвечаеш,тупо голимый пиздобол
Не переводь стрілки, чурка. Таких пиздоболів як ти ще пошукати.
Сегодня уже 300-400 раз наврал небось, дедулька трусливый
Схоже, ти свого соромишся найбільше: за півтора десятка літ на бігмірі і тут навіть ноги (як деякі місцеві хлопці) не показав народу. Чи боїшся, що ми маритимемо твоєю красою, коли побачимо бодай мізинця на нозі?
Нэзаймани потеряются сходу,,,и все фантазии...тело живёт хвантазиями
Соромлюсь
Ото в зелёном платье? Ты шо Кудеска, татуировки може сделала
Кто шото плохое тебе сказал, ничего не понимает, дай ему в бубен! 
Видел твою фотку...ты прикольная девчонка,ток почему-то комплексы,это неправильно
Выбрось глупость с головы и не смотри на додиков,нормальных людей.... Больше
Согласна :о)
А що робиш для того, щоб пишатися?
Ничего
Тре' щось робити, щоби почати почуватися щасливою.
Тебе гамно старе это касается в первую очередь, только у тебя проблемы с харей, несчастный дедуган
Гарне тіло й щастя - взаємозалежні?))
С чего Вы решили, что это сделает меня счастливой?
Кого ты Кудеска слушаешь, деда мерзкого, он такой старый, что просто не помнит как женщина выглядит
Кожна жінка мріє стати красунею та почуватися, якщо не красунею, то принаймні впевненою в собі. Нє?
Жинки многократно показывали свои фото, только ты старый хрычь свого "привлекательного" выгляду стесняешься, правильно делаешь, если тебя кудрявый дед увидят, рыгать начнут
не показуй 
Нєє
Тобто ти щаслива, але свого тіла соромишся?
Не вижу взаимосвязи
Я не кажу про взаємозв'язок. Там союз "але". )
Кожна?
Невже тобі ніколи не зустрічалися жінки з посередньою зовнішністю, у яких впевненості й харизми хоч відбавляй?))
Встречал конечно, неуверенные дедушку на подвиги цуцуркови не отправят! Только уверенные просят отвести в краину кохання!