Ти авантюрна людина? Любиш різні пригоди? А про яку цікаву пригоду найбільше мрієш? Про пригоду в джунглях Індокитаю чи десь на безлюдному острові?
2
в реальном времени
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
На Бали хотел бы побывать.
Теж непогано. ))
Видалено.
Шо у вас там с лифтёром случилось?
Чурка хотів якось наїхати на мене, а сів у калюжу сам. Це вже в 25-й раз. Я його не розумію. Якщо бачиш, що тебе опускають постійно, то навіщо підставлятися зайвий раз? Нах кому потрібно таке херойство? Він хоче якось відмитися за ті випадки, коли засцяв прийти до МакДональдса та під'їхати до готелю "Лайм". Каже, що хоче зустрітися, а конкретну адресу не дає, звинувачуючи мене, що наче я боюся прихати. Дивуюсь цьому тупому примітивному козлу.