- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Главные новости Украиныв реальном времени
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
17
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
-
Марічка 3 дня, 20 годин тому+2Тільки якщо вона успішна состоявшаяся жінка, а... -
-
Марічка 1 день, 20 годин тому+1А скіко для тебе нормально без секса?
Зараз відповідають
Всі-
Ice Hockey 14 години томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 1 день томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 1 день томуРаки самі кращі
-
-
-
rigolote 1 день томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 1 день тому
-
Олег Хмурый 1 день, 17 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Два раза квартиру обносили ((
У Штепи цноту украли а может и нет
Де ты откопал эту приблажную тетку? у тебя стоит на теток которые в сорокет пытаются невнятно с придыханием лепетать аки бледные овечки?))
Я те не дружбан близенький про возраст дивчин стояния обсуждать, хоть и примерно знаю тебя и деда Ворону наверное больше 15 лет
Где овечки и у кого размножение личности мне видно без подсказок 
Я к тебе в подруги тоже не напрашиваюсь...усбагойся. просто интересно
Так я тебя в сосайтницы первый выбрал, а если я друга выбрал, ему крышка, никуда уже не денешься
А вот с этим ты явно поторопился
цветы можешь тоже себе оставить
Ёлкипалки поторопился
яж другую вставку хотел, вот такую *
*
Ты хочешь помочь с поисками?)
Можна. Тільки за однієї маленької умови: Хто знайшов - бере собі. )
Ти хочеш аби я зробив тобі клізму? Це до шановного пана Night traveler.
Нету смайлика со сКальпелем...пришлось поставить то шо есть)
А якби зі скальпелеи, то що саме тобі відрізати? Може просто підстригти?
Тебе яйца...это конечно если кто-то не сделал это до меня
А кому мої яєчка заважають? Нехай залишаються на місті. Вони мені ще не раз у пригоді стануть. )
Зачем они тебе?
Щоб видавати красуням путівку до Чарівного Світу Кохання.
На тот свит дедушка )
Інакше ніяк.
Никак что? тебе лет 55 наверное . ты как лео по стилю изложения. о красунях вы с ним можете уже только мечтать меняя руки
Я молодший за Лео років на 10-12, я думаю. Поки що можу не лише мріяти. ))
Так это ему под 90 получается, сколько вес, столько и возраст
Знаешь. я спрятавшись за зелеными листьями тоже могу сказать шо мне 25...только кто в это поверит
мысле-форма уже не так...от и у тебя тоже уже на сорокет не тянет))
Я повірю. Жінці стільки років, на скільки вона має вигляд, а чоловікові - на скільки він почувається. А я почуваюсь десь на 25-30.
А деяка твоя писанина навіть на 15-18 тягне))
Скільки років може бути чоловікові, який ще при Союзі закінчив технікум, відслужив в армії і почав навчатися в універі (начебто два курси)? Сам же він стверджує, що йому сорок чи трішки за сорок)))
75
Не знаю, скільки точно, але все, що я написала вище (про технікум, армію і два курси універу) - це з його слів. Тому при найскромніших підрахунках, Зоряну вже 50... однак може бути й більше))
Звісно, може бути й менше... але тоді виходить, що служба в радянській армії - то вигадка
"Дед Ворона" зачем-то сам мне сказал 53 когда первый раз разпсиховался и залочил меня ещё на мире, но может и трогали нлоники, это нельзя проверить и нельзя доказать, так-что может и молодий парубочок
та не...ему больше сорока... это читаемо