Як вважаєте, слід заборонити міні-спідниці?
6
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Популярные станции. Слушать!
Авто, недвижимость, услуги и товары
в онлайн режиме
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Нехай всі носять, що їм подобається. Яке хтось має право забороняти?
Та ніхто вам поки що нічого не забороняє. )) Просто пригадалося дещо і виникло питання.
Всех женщин одеть в мешковину и посадить под замок. Нечего тут расхаживать
Я про крайнощі не питав. Лише про міні. Просто читав якось допит одного ґвалтівника. Він заявив, що дівчата в мініспідницях самі провокують хлопців на зґвалтування. Якоюсь мірою, він правий. Нє?
Лише міні? А як щодо декольте? Воно ж не менше провокує... А як одяг "в обтяжку"? Одним словом, навкруги незоране поле для ґвалтівників)
И ротовой секс - це все ознаки дегенаратизму
Приємно, що ти так добре запам'ятовуєш прописні істини. )
Та носи на здоровье))
Я не зрозумів, ми летимо чи вийопуємось?
Цнотливцам торкнутым надо змтны отменить, похоже кобиты пагубно влияют на твой сухой мозг Ворона
Заборонити мініспідниці (до слова, за новим правописом пишеться разом
), заборонити макіяж і фарбування волосся... видати усім по паранджі. А хто не слухатиметься, тих на виправні роботи) 