Доброго, гарного мирного ранку всім, хорошого весняного дня. Душевного спокою та рівноваги всім бажаю, тільки позитиву і хороших людей навкруги. Хай щастить, хай і понеділок! Добра Вам шановні! Прорвемося?
3Закрите
нагрев до 300 литров в сутки
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
І тобі, Ланочко, щасливого початку Великого Посту!
В мене на сніданок молочна овсянка, а далі буде видно... Ще жодного разу не постився від початку до кінця... 
О і я зроблю. А то щось давно не готувала.
Дякую! )
Не забули?
Дякую. Навзаєм. Сьогодні перший день Великого Посту. Будеш постити?
Хотілось би.... Але мабуть ні. Може хоч в останній тиждень перед Паскою.
Не забыла, но понимаю, что не выдержу
Так отож)))