- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 5 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
14
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
rigolote 3 дня, 17 годин тому+1Книжок поки не спалюю)) -
Рада Данко 21 годину тому+1Я сьогодні вже три рази пила. Зараз думаю - а чи... -
-
Зараз відповідають
Всі-
-
-
Рада Данко 21 годину томуЯ сьогодні вже три рази пила. Зараз думаю - а чи... -
Ice Hockey 3 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 3 дня, 16 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 дня, 16 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 3 дня, 16 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 3 дня, 16 годин томуТа мені і одного разу було досить, але дітки...
Кто первый кончил, тот готовит и посуду моет.
Кінчив що?
Провинившийся за неделю )
))
Это не проблема вообще. Если обоим некогда - кулинария в каждом супермаркете
До речі, продивився перший сезон ізраїльського серіала, який ралила. А продовження буде? Бо там закінчення якесь однобічне.
Понравился?
Так, хоч і не люблю детективів. Але закінчення якесь однобічне. Ной перейшов портал і зустрівся з матір'ю по той бік. А як же поранений батько Ноел? Має бути продовження, щоб усі з'єдналися.
Так он тоже ж с того мира, куда Ной перешел. Отца Ноя застрелили
Правильно. Тепер йому слід би перейти в той світ, в якому його застрелили або в інший, але вже із сином та дружиною. Інакше, якийсь неповний хеппі-енд.
ізраїльського?
А шо за сериальчик? ап чём ?
Классный, правда.
Ещё не смотрел...понравилось содержание.Буду смотреть
Не в курсі. Запитай Аврору.
Ну, жидівського. Яка різниця?
Не любиш "жидів" і "кацапів", однак дивишся їхні серіали, слухаєш пісні і т.д., а іншим цим самим докоряєш? Подвійні стандарти, одначе...
Не одначе, а юначе. ))
То що, 50-річний юначе, "зістрибуєш" з відповіді?)
Когда я на БМ пришла ему уже было 33, это было году в 10-13)))
Ты не шаришь.Как раз в то время и зупинили змiни
Самі розумієте, скільки може бути років, якщо служив у рад. армії)
За полтинник точно
Не тре' мені заздрити, стара.
Заздрити твоїм побрехенькам про вічні 33?) А з відповіді таки зістрибнув)) Колоди ж у власному оці не видно
Ти вже як Лео заздриш. Не хвилюйся. Колись і я досягну твого сьогоднішнього похилого віку. )) А щодо питання, то "культуру" ворогів тре' знати, щоб успішно з ними боротися. До речі, про програму Єрусалим 2.0 знаєш?
Ти вже досяг того похилого віку, коли дивишся довгі серіали, а іншим розповідаєш про "культуру ворогів"?
Кажучи словами Ґєні адєскага, "типу під'їбнула". )))
Не вмієш обходитися без кацапських матюків?)))
Я вказав посилання на автора. А в реалі я ними ніколи не користуюся. Отже, лягай спати, стара, бо голівка знову буде бо-бо. ))
Ти й без автора тут ними не раз користувався, діду
Якщо вже ти москалям підлизуєш, то що вже говорити про мене, юнака без досвіду?
Юнак без досвіду, який служив у радянській армії?
Тим, хто служив в останньому радянському призові, цього року виповниться 49... А ти мені колись писав у ПВ, що після армії вступив до універу і незалежність України святкував уже студентом. Причому не на першому курсі... То скільки тобі рочків?))
Вот как так, где совесть. Сдали юнака с потрохами
Потрібно лише пам'ятати, що й коли пишеш)) Та й узагалі вважала, що приховування реального віку - це більше жіноча заморочка...
Тільки не я
А то потравимося, або виразку шлунку отримаємо
Напугала, можно подумать! Ты приготовь, а там разберемся!

Рисковый ты парень, Валерка!!!

В том и фишка! Скучно не будет!
Видалено.
Хто шо вміє.
Не вмвє - навчимо, не хоче - примусим. (с)
Тебе можна примусити?
Тот кто лучше готовит...
З чиєї точки зору краще? Наприклад, чоловік вважає, що жінка готує краще за нього. А жінка вважає, що за неї краще готує чоловік. Хто ж правий?
Як між собою домовляться. Можливо, чоловікові це більше подобається. А може, по черзі.
Взаєморозуміння, в першу чергу, повинно бути.
Взаєморозуміння не повинно заважати жінці готувати, чи не так? ))
Звісно не заважає. А що, це так тяжко - приготувати їжу? Ось город копати, то тяжко.
Звісно, ні. Не розумію чому жінки іноді уникають свого святого обов'язку?
Будьте эгоистами. Любите себя и заботьтесь о себе. Иначе — беда. Вам, в первую очередь. Ваших жертв никто не оценит, наоборот, примут как должное, и потом будут удивляться — как, неужели тебе что-то еще надо?
На жаль, це правда, але... Але що то жертви, коли жертвуючий чекає на високу оцінку та подяку?
*
Хіба чекати плати за добро?
Нехай в руці зламається перо!
Нехай твоя зламається рука,
Що за добро добра собі чека!
(І. Драч)
А де записано, що це саме їхній обов'язок?) Працюють зазвичай обоє і їсти хочуть обоє.
У кого лучше получается