Дивився в очі свого кота під однаковим освітленням. Один раз очі звичайні. Інший раз очі світяться. Як це зрозуміти? Коти що, самі вирішують, коли "світити" очима, а коли ні?
- ОСОКІР
- Домашні тварини
- 2021-02-15 19:53
4
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
в реальном времени
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Кіт-прибулець! Дивись, щоб лазером не зирнув!
Хтось тут казав, що коти та півні - прибульці із сузір'я Бетельгейзе.
Тебе скоро собаку покупать, забыл уже небось, старикашка
Может сперва он был цнотлив ,а потом уже нет ?
Не был цнотлив
Не приколюйся.
Ну дедунчик ,веселее ))
Старикашка, не тре'.
Кут освітлення - чув про таке?)))
Звісно, чув. Але повторюю, однакове освітлення і дивився під однаковим кутом. Навіщо б я тоді питав, якби був різний кут освітлення?
То тобі так здається, що однаковий....навіть десята частина градусу купив освітлення може впливати..
Навіть так?
У багатьох тварин очі створені так, що переломлення променів світла змінює його колір (вони починають "світитись"
.
Хіба ти не помічав на фото ефект "червоних очей" коли фотоспалах псує картинку....треба або людину поставити під кутом, або вміти регулювати спалах, витримку, фокус об'єктива..
Це все я прекрасно знаю. Мене здивував лише цей момент з котом, коли освітлення та його кут були однакові, як мені здається, але в один момент очі світяться, а в інший ні. Це ж неможливо, бо складається враження, що кіт "світить" очима, коли сам захоче. Але якщо ти кажеш, що щонайменше відхилення на частину градуса може змінювати ситуацію, тоді зрозуміло.
"як мені здається" - ти сам відповів на своє питання.... Тобі це лише здалося.
Для більшої ясності треба вивчати будову очей різних тварин (і окремо людей), спектри променів освітлення, навіть інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання.... Наприклад, якщо дивитись у нічний приціл, то майже у всіх тварин (людей) очі будуть світитися..
Ого! Не знав.
Не знаєш - бо ніколи не стикався.
Для бачення у нічний приціл - об'єкт спостереження повинний бути освітлений променем інфрачервоного освітлення, для цього на звичайний потужний прожектор надається спеціальне скло (як на масках електрозварювальника), а вже на екрані прибору видно що діється у суцільній темряві.... Зображення доволі чітке, трішки зеленкувате..
Так, я бачив фільмах, що трохи зеленкувате. Самому ж дійсно не доводилося дивитися в такий прилад.
Прибор ще й трішки приближує відстань, десь не два метри на кожних 100 відстані.
Ось кажуть, що у собак чудовий зір... Насправді тільки у деяких він чудовий, у решти не дуже... У нас в сім'ї - мопс... Він на сонці майже сліпий, і коли темно - теж погано бачить, і слух поганий, та й нюх теж...
А от у лабрадора - вау!!!!...він міну чув на відстані 20 метрів..
Ого!
А це правда, що в котів денний зір не дуже. Вони більше покладаються на нюх. Проте вони якось сприймають прояви паралельного світу. Ще кажуть, що так звані домовики котів не люблять, бо коти їх бачать. Ну, ти мабуть не віриш в паралельні світи.