Мммм, ріжу букові дошки на станку... Що може бути приємніше запаху деревини? )))
- FRAZA
- Ігри, розваги
- 2021-01-26 12:53
5
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
в реальном времени
в онлайн режиме
Играть!
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Лента.укр
Chubchik81
24
Рада Данко
22
Циничный Банде...
12
Ice Hockey
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Я тоже очень люблю запах дерева.
А особливо приємно, коли з гарного дерева потім залишаються (та використовуються) будь-які речі, меблі, витвори..
Да.мне посуда из дерева очень нравится
До посуду я ще поки не дійшов.... Полицю під спеції майструю..
Мне тоже нра...но вот режу я стамесками и резачками )
Це буде потім.... Лобзик, стамески, реноватор..))
Поруч стоячий звьоздний мальчик з патроанми