Яка пісня змушує вас думати про... мене?
7
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ти і пісня не зумисні. Не думаю, що тут хтось про когось думає взагалі за межами цього чату.
Чому вже так категорично? Наприклад, мене цікавлять кілька осіб. Хотів би чимось дорогти одній з них, але не знаю як. Також хотів би отримати якусь пораду чи допомогу від іншої, але теж не знаю як. А в цілому, ти правий. За межами чату ніхто ні про кого не думає.
Извини, я о тебе не думаю
Дякую.
Не змушує думати, а просто нагадує про тебе і таємних спільників-підпільників))
Я не думаю о тебе.
Про тебя вот например ))
Колись моїм батькам ця пісня подобалася.