Кстати, то лекарстово в Крыму может быть и фальсификатом. Вот реальное фото, мне прислали из Крыма. Два дня пустая бытылка стояла. Что там вместо молока? Вопрос к Сиду

Ответы (4)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Lana2021-01-17 10:56изменено

  Президент продав 44 мільйонів українців для коронавірусних дослідів Китаю.

  Вже місяць, як цілий світ почав вакцинуватись від коронавірусу ефективними вакцинами. Тільки Україна, Афганістан, Монголія та ще кілька африканських країн не почали вакцинацію. Чому? Бо чекають китайську недосліджену вакцину sinovac, ефективність якої попередньо складає 50%, а коштує вона вдвічі дорожче ніж досліджена вакцина Pfizer з ефективністю 94%.

  Е декілька жахливих корупційних нюансів. По-перше, через її недослідженість, перевіряти дію вакцини будуть на самих українцях. По-друге, Степанов заблокував закупівлю всіх вакцин, крім sinovac. По-третє, закупівля йде через підставні фірми скандальної Богатирьової, чий син через впарювання державі неякісних вакцин вбив 11 хворих на туберкульоз дітей.

  Чи можна було уникнути схематозу від МОЗ Зеленського та почати вакцинацію українців якісною вакциною? Так! Правда, для цього самому Зеленському замість катання на лижах в Буковелі, довелось б перебирати досвід Молдови, яка через 3 тижні почне вакцинацію своїх громадян вакцинами від Pfizer.

  Отож, через тотальну байдужість Зеленського до народу та через дуууже підозрілі дії його міністра Степанова, українці за свої ж гроші стали піддослідними щурами фармацевтичного гіганта "Sinovac".(с)

  • Блювотыння якесь в бутылке

   • Не думаю что там фасификат ,тогда по всем аптекам и в сочи и в москве фальсификат помнится ,в 90-тые я возил в Киев из Москвы низорал ,эссенциале ,сдавал оптом и на каждой пачке имел полтора бакса

   • Westwind2021-01-16 21:05

    Зато там дешево и лекарства тоже.

    Задать вопрос
    Реклама

    Опрос

    Вы поддерживаете санкции, введенные СНБОУ 19 февраля?

    Новенькие

    Реклама

    Рейтинг