Якби ви були фруктом/овочем (в нормальному розумінні), то яким саме і чому?
- ОСОКІР
- Жители.укр
- 2021-01-04 22:00
3
Подача новостей в реальном времени
Играть!
в онлайн режиме
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Якби про рослину мова шла - маловідома Непентес.
Або Дионея - мухоловка венерина.
А фруктом/овочем - не хочу.
То ти б став такою колючкою?
Сенс у у тому, що ще з дитинства поважаю мисливців на вищі істоти. Так робив засідки під ковдрою по ночах на домовиків та нечисту силу. Потім пізніше мріяв піймати і з'їсти інопланетника. А ці рослини якраз і полюють на тварин, що відповідає моїм амбіціям!
Тут глянь.
Хріном, щоб москалі їли.
Давай 20 подобаєк мені
Лучше настоящее уважение Такатак, чем то фуфло. Чем уважение кучи гномов горбатых вообще ценно, да ничем, лучше уважение одного великана.
А ти мені всі сторінки. Ок?
Йди в дупу
В твою?!
Навряд чи ти заради моєї дупи підеш аж через кацапський кордон.
Знайди десь іншу
Чому? Якщо ти перетнеш український кордон заради моєї цюцюрки...
Отак ти мене любиш.
Ну як для доньки мені моя любов здається нормальною
Не викручуйся.
Збоченець
Збочениця
Я не збочениця, а збоченка
Пох.
Видалено.