- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Новости Украиныв реальном времени
Рейтинг
-
Chubchik81
26
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
14
-
Циничный Банде...
12
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Сонечко Яскрав...
4
-
Night traveler
4
Кращі відповіді
-
Lenok2405 1 день, 19 годин тому+5Женись Вовчику, якщо надумав. В тебе вже досвід... -
Доктор Злой 1 день, 19 годин тому+5Думаю що це круто. -
Доктор Злой 1 день, 18 годин тому+4Звісно. В Польші всі нормальні люди знають що це... -
-
rigolote 1 день, 17 годин тому+3Якщо надумав, значить женись. Тобі ж видніше.....
Зараз відповідають
Всі-
Night traveler 14 години тому
-
Ice Hockey 17 годин томуПривет.
Я стараюсь развиваться, учиться...
-
Ice Hockey 17 годин томуА кекс? -
Сью Кучеряшка 18 годин томуНавіть успішой та состоявшейся женщінє треба... -
-
Марічка 21 годину томуЗабавный ютуб канал, рекомендую: www. youtube... -
-
Бог спить вночі
Так не повинен би.
Він же теж людина ))))
Тоді ми боги?
...тільки не всі це розуміють..
Перший закон релігії: - бо так Бог схотів!
Типу - Бог дав, Бог взяв...
Так дуже просто пояснити релігію...на всі питання - бо він так бажає..
А те, що людина сама все робить - знову можна пояснити, що так наказав Бог... Сперечатись марно..
Це одна з причин чому я не відвідую церкву.
Я бачив як падали небеса на землю, і люди гинули сотнями....вони благали бога зупинити це все... Відповіді я не почув..
Так, може це..?
Кара господня?
Ні.... То були теж люди...вони потім благали так саме..
Один з проявів НЛО. Щоправда, церковники роблять вигляд, що цей феномен від диявола.
Можливо....але сам особисто не бачив..
Вірогідність побачити подібний феномен або сам НЛО, в середньому, один раз на життя.
Я знаю одного іншопланетника
Взагалі-то, вони не іншопланетяни в нашому розумінні.
Взагалі-то так....його викрали іншопланетяни у 1990 році (ще при совку)....а він й досі вважає, що він в СРСР....провал ))
Невже Ґєня Путін?
Петля часу!!
...хоч фантастичну повість пиши ))
))
До речі....якщо є хист до письменницьтва - напиши хоч оповідання про цій темі.... Буде цікаво прочитати )))
Вже написав. Епічна комедія під назвою "Ґєня Чижик".
То комедія....а це була б фантастика....з викраденням та поверненням через 30 років, та частковою амнезією..
Можна спробувати щось наляпати, але тема не нова. Багато створено книжок та фільмів про це. Та й Ґєня образиться, коли ми допоможемо йому стати знаменитим. )
Пам'ятаєш цей фільм?...можна було б рімейк накидати...
Однаково було б цікаво прочитати....на жаль я можу лише план проведення занять написати )))
Та х..р з ним з тим Ґєнєю, щоб заради нього такі зусилля робити. ) Невеликий птах. Мені цікаво інше. Чому він не може назвати жодну існуючу країну своєю батьківщиною? Я разів чотири ставив йому це питання, але відповіді так і не дістав. Якщо він так любить Кацапстан, то міг прямо про це заявити. Аж ніяк! Не назвав. Так само, як і Україну. Мені, наприклад, багато що не подобається в Україні, однак це моя батьківщина.
ТАМ йому промили мозок
Тому вся цнота. Але ти всю проспав.
Ти свою цнотливою взяв?
Боже поможи тай сам не лежи... Так що маєш те, що заробив сам))
))
Увидишь, как Бог раздает блага вовремя вставшим.
А если не ложиться?
Тоді "весь світ в очах твоїх". (с)
Экий ты сегодня романтик)))
Я завжди такий. На жаль, не всім жінкам романтики подобаються.
То будешь ходить сонным
Дивуюсь твоїй мудрості.