- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
13
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
-
rigolote 3 дня тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
Зараз відповідають
Всі-
-
Ice Hockey 2 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 2 дня, 23 години томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 2 дня, 23 години томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 2 дня, 23 години томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 2 дня, 23 години томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 3 дня томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 3 дня тому
Нема мені більше шо робіть. Про армию говорить нельзя по той простой причине, что про военное дело, как про профессию, как про специальность, говорить можно только с вменяемыми и здоровыми психически людьми, а не с церковниками и любителями символизма средневекового. Вечер добрый.
Бо я дивчинка тендитна)))180 кг и с бородой)))
Гониш...вспомнил твое видео....70 потолок...от ты....
Пля,а ты военнообязана....уже стремно
Смешно ей...звание не ниже летехи,полюбому...мне ток стрелятся,бо знаю я ваши приказы
Кулю в лоба хо' ?
Где и когда? макдональс не предлагать,ты там и такобосрался
ЧОМУ ТИ НЕ ПІШОВ ДО ВІЙСЬКА?
Где и когда? макдональс не предлагать,ты там и такобосрался
ЧОМУ ТИ НЕ ПІШОВ ДО ВІЙСЬКА?
Відійди вже від дзеркала
Не знаю щодо Крема, чому його не взяли. А от реально як військовий скажи: Зорянові аргументи серйозні? Не взяли, бо він там усіх вразив своїми висловами.
Мені додик до сраки з його хворобами чи казками.... Чесно!....ніколи не був й не буду його "однодумцем"....але ненавиджу, коли людина (неважливо яка) тупить
Теоретично можна "закосити" на релігійних уподобаннях.... Був один випадок коли призовник відмовлявся, мовляв "мені не можна зброю тримати в руках"....а він закінчив медичний коледж, то його призвали до служби при шпиталі
Ясно. Дякую за відповідь.
В смысле?
Сказав, що не піде воювати і навів якісь серйозні аргументи. І йому одразу сказала: нє, нам таких не треба))
Знову, падлюка, перекручуєш.
Дай посилання на свою відповідь тут і доведи, що перекручую.
Чого і варто було чекати. Отож я мала рацію. Дякую за відповідь
Ми все перекручуємо... особливо я))
Ну ясен пень))))
Переобуватся на лету это тип лансэра эволющэн
?
Ти бачив у своєму житті хоч раз Лансер Еволюшн?
Глупый ты,и на мазэрати квартопортэ рассекал,но в отличии от тебя не делаю из этого события....особо выдавая сток за эволюшэн
То поясни - чим відрізняється сток від фулла?
Это нетрудно,выйди и посмотри на машину....я тогда все до мелочей расписал
А на що там дивитись?)))))....у мене лиш вона без антикрила.... Це так суттєво?
Без капота,бампера,без ничего...зато ...эволюшэн
Зрозуміло...а ще за твоїми словами у ЗСУ на зимовий одяг відмінили погони... Продовжуй тупити
Погоны на бампере?
На навігаторі твого особистого таксиста, який Києва не знає (як і ти)
Коль,таксист тогда помимо шо заработал за пар часов простоя,получил торт,который твоей жене покпаался....то шо я лох и повелся на твое мычание....могу выложить,
Лох ти, який заплатив таксисту за те, що він тебе не привіз по заказу?....чи таксист, який не вміє користуватись навігатором?
А ти ще й глухий, бо я не з дружиною був, а з її сестрою.... То хто лох?)))
Даже не с женой как расказывал....знаеш,я потратил днег,их будет,а ты потратил имя,это навсегла
Ти втратив розум, й це вже давно....шкода, але ти це вже не вилікуєш... Ну, хоч від корони спробуй
Так сложилось шо я под проверку попал...твое пиздобольство записали...
Твій знайомий адвокат записав?