Вас на філософію не тягне? Все ж вечір п'ятниці. Хто з філософів вам ближче за інших? Чому? Які імена видатних філософів спадають на думку?
5
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
Играть!
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
"Кожна з моїх дівчат мала якусь свою неповторну грань, котрої не було в іншої. У Віри був інтелект. А дівчина з інтелектом трапляється ще рідше, ніж цілка. .... Інтелектуальні панни мовчазні й замислені. Бо й справді, про що можна говорити з дівчиною, яка прочитала Гайдеґґера? З нею можна тільки мовчати. Якщо вам стрілить у голову з такою дівчиною познайомитися і ви почнете розмову про звичні у таких випадках дурниці, вона вас зміряє таким поглядом, що ви на цілих півроку залишитеся імпотентом.
Віра прочитала не лише Гайдеґґера, але й Ніцше, Фройда, Маркузе, Леві-Стросса, Юма, Поппера, Канетті, Сартра та безліч інших монстрів. Саме лиш усвідомлення того, що переді мною розкинулася така вражаюча скарбниця знань, викликало в мені якусь нестримну жагу, котру доводилось тамувати довго й методично. Коли я лежав на Вірі, мені здавалося, що переді мною вся книгозбірня світу. Граючи Віру, я грав Ґертруду Стайн, Вірджінію Вульф, Айріс Мердок, Емілі Дікінсон, Франсуазу Саган, Сільвію Плат, Наталі Саррот, Джоан Роулінз, Лесю Українку й Оксану Забужко. Вони лопотіли до мене всіма мовами світу, і я почувався поганським жерцем, який мусить безперестанно когось грати, надаючи таким чином руху цій гівняній планеті" (с)
"Коли я лежав на Вірі"...лежав,та мовчав?

Грав!)))
Мовчки...

Слухав Віру... про погляди Гайдеґґера на буття))
Як це еротично!
і романтично))
і естетично! ))))))
Мене тягне на шампанське. Це філософія?
І мене... і я таки собі зараз налию
А я боюся. Раптом стане гірше і треба буде в лікарню. П*яна ковідніца - ото буде позорисько
В мене ящик...мабудь і більше...собі налити,чи що...
От куркуль
Чому зразу - куруль?! Не встигаю потрібляти...
Несуть та несуть...таке враження,що кожної неділлі - Новий Рік! )))
Скажи, хай мені несуть ))
В тебе є вільніі місця?
))
Для пляшок - є ))
Та й я ж про них...))
Так шо - відкоркувати?
))
Певною мірою.
Фрейд, Юнг, Ницше.
Сен-Симон,Фурье и Оуен...кто такие не помню,но что-то связано с курсом "Истории Коммунистической партии СССР"
це все тому, що я засинав на першій же сторінці...
)) А Ніцше, Феєрбах, Рорті..?
Не ну ты спросил,я как только прочёл - эти тут ,как тут!
Двенадцать друзей оуэна?
Их там больше чем 12!
Там ще й 12 подруг
А у кожної своїх по 12...
))
Вечір п'ятниці ,нормальних чоловіків, тягне на жінок
А нормальних жінок?
Але головне - море!
А там когось зловите...
)))
Та навіщо їх ловити - хай живуть
А!
Вам ещё отбиваться придётся...

То чоловикив,а это додик
Що розумного може сказати чурка (ліфтова). Він радий, що Калина вирушив у мандри. Ніхто його не опускає.
Я ненормальний.
Шось тут не те))
Моя приятелька-філософ прийде завтра, а мене вже сьогодні на філософію тягне. ((
То не про неї, бува, цитата вище?