Больше сотни «слуг народа» поехали на Донбасс.
Очччень хочется спросить: " Какого х...?
1Закрите
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
Лента.укр
Играть!
в реальном времени
в онлайн режиме
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Наші «слуги» їдуть.
Кажуть, що до охорони 60 «слуг» (спочатку планувалось що поїду більше 150) залучили близько тисячі(!) військових.
Ще раз, у воюючій державі військові повинні охороняти кілька десятків людей Зеленського, їхні камери та суфлери. Ну не сюр якийсь?
Армія і без вас розбереться як там воювати. Без ваших «розведень», порад та розповідей про «скорочення». Без завивань Зеленського у Верховній Раді і без вашого «кварталівського» піару...
Андрій Смолій