Якщо ваш приятель (друг, знайомий) лох, то ви йому скажете про це в очі, чи будете його заспокоювати тим, що навколо тисячі лохів, й на фоні їх він вже й не такий яскравий? )))
- FRAZA
- Краса, стиль
- 2020-07-29 09:38
3
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
в онлайн режиме
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Я скажу ему так,что этот вывод он сделает сам.)
А якщо "наука не йде до бука"?
Тогда бесполезно вообще это делать
Вика намекнула на меня?
Ти не лох....ти звичайний, закомплексований совок..
Невдячна справа.
Та все ж....скажеш, чи як?
І не скажу і заспокоювати не буду.
Я й не напружувався ))
А ти тут до чого? Питання своє перечитай.
Зрозумів....дякую