Можуть "темні" та "світлі" дружити? Тобто не бути в конфлікті?

Ответы (2)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Утегенталь2020-07-09 09:44

  Протилежності — це взаємозв'язані сторони єдиного, які одночасно покладають і виключають одна одну, знаходяться у відношенні єдності і «боротьби»; єдність протилежностей — це їх взаємна приналежність до однієї і тієї ж суті, їх взаємопокладання, взаємопроникнення, нероздільність; боротьба протилежностей — це процес їх взаємовиключення у рамках єдності, конкретний механізм якого визначається природою явища, що розвивається; суперечність — це відношення протилежностей як сторін єдиного цілого. Суть його в тому, що сторони, які взаємовиключають одна одну, не можуть існувати одна без одної.

  • Lana2020-07-09 09:18изменено

   Дружити - ні, співіснувати - можливий вимушений варіант. "Единство и борьба противоположностей"-это еще в школе изучала.

   • Lana2020-07-09 10:12Lana

    Повчальна байка.

    До конюшні, де жили благородні коні, пробралась свиня - попросилась трохи пожити, бо її переслідують і хочуть зарізати. Коні пожаліли свиню й дозволили жити з ними.

    Через певний час свиня опоросилась. Поросята виросли, стали дорослими свинями і всім стало в конюшні мало місця. І ось в один чудовий день свині заявили, що тепер це не конюшня, а свинарник і що коні мусять поважати вимоги свиней, бо вони також законні мешканці цієї конюшні-свинарника і що вони також мають право на введення свинських правил життя тут. Коні і в цей раз з повагою поставились до свиней та дозволили їм трохи змінити правила співіснування в конюшні-свинарнику.

    Пройшло ще трохи часу за який конюшня свинями була повністю перетворена на брудний свинарник - коні почали хворіти і вмирати, а свині запросили тепер вже до свинарника своїх родичів та почали притискати коней чи просто їх не помічати.

    Згодом свині заявили, що вони тут народились і конюшня насправді завжди була свинарником, що це вони "благородні коні", а коні занадто дурні, щоби розуміти такі елементарні речі. Більшість коней вимерли, а ті, що лишились, пішли світ за очі шукати собі нову конюшню. А деякі забули про своє первісне іржання і почали наввипередки хрюкати... Коні, не вірте свиням!

    ТАК І З УКРАЇНЦЯМИ - кожна свиня знає краще за нас, як нам жити, в що нам вірити, якою мовою розмовляти і яка ж насправді наша історія!

  Задать вопрос
  Реклама

  Опрос

  Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

  ГолосоватьРезультатыАрхив
  Реклама

  Рейтинг