На сегодняшний день мой прямой попандос уже 200т грн. Непрямые убытки пока учету не подлежат. Что творится в средних и крупных компаниях можно назвать катастрофой. Два месяца карантина - это просто рухнувшая наглухо экономика, тотальная безработица, пустой пенсионный фонд и дефолт Украины. Грусть -печаль.?

Ответы (10)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Lana2020-03-31 09:04

  Для тих, хто не зрозумів, за що та чому ВР проголосувала, прочитайте пояснення Петра Порошенка.

  "Сьогодні надзвичайно важлива не цифра проголосувавших за перше читання так званого «антиколомойського» закону або закону про відкриття ринку землі. Сьогодні є інша цифра. 548 українців захворіли на коронавірус. Ще пару тижнів тому їх не було зовсім. 13 українців померли. Дефіцит бюджету вже з початку року складає 40 млрд гривень. Це означає, що економіка увійшла у круте піке.

  Війну нам доведеться вести на три фронти: відсіч російської агресії, протидія пандемії коронавірусу і захист людей, у яких просто не залишається грошей, щоб витримати карантин. І для цього потрібна міжнародна допомога. Бо і світову коаліцію, яка була створена за 5 років зусиллями нашої команди, за цей рік владі вдалося зруйнувати.

  Сьогодні нами принято надважливе рішення. Запущений ринок землі. Я ще раз підкреслюю, що мова не йдеться про продаж землі. Це була принципова позиція «Європейської Солідарності», яку я маю честь очолювати. Ми наголосили, що єдина можливість, коли «Європейська Солідарність» підтримає запуск ринку, буде заборона продажу української землі. 11 млн гектарів, які належать державі, тобто українському народу, заборонено продавати цим законом. Це поправка «Європейської Солідарності», і сьогодні у залі вона була проголосована. Земля, яка є у комунальній власності, у власності муніципалітетів також заборонена для продажу. Знайдені відповіді, що робити і як підтримати українського фермера, який вже багато десятків років отримав право постійного землекористування. Лише їм надана можливість володіти землею за межами 100 гектарів. У цих умовах також зроблені кроки, щоб не допустити монополізації землі агрохолдінгами.

  Ми зберегли українську державну землю, зберегли комунальну власність і надали можливість тим, хто багато років володіє землею, тим, хто її обробляє, самим визначати долю власної землі.

  Незважаючи на те, що «Європейська Солідарність» є лідером української опозиції, в умовах пандемії, в умовах загрози українській державі ми готові підставити плече і захистити державу. Сьогодні саме цей випадок. Сьогодні ми продемонстрували, що наші слова точно не розходяться з ділом. Сьогодні Україна зробила крок до нашого захисту. Дорога ще довга. Роботи попереду ще багато. Але ми будемо робити все можливе, щоб мінімізувати наслідки некомпетентності влади для українського народу". П.Порошенко

  • Киця)2020-03-30 22:55

   Убытки или недополученная прибыль?

   • омела2020-03-30 22:10

    Заграницей министры финансов под поезда кидаются от безнадёги

   • Леопольдович2020-03-30 20:47

    Это конечно Зеля виноват ,Петя бы все решил

   • Кроме тупо все закрыть и запретить надо еще соображать(с)...В чем соображать????В ЧЕМ???

   • Время ужиматься по максимуму... минимум расходов... иначе схлопнуться можно...

    • Alita2020-03-30 20:24

     У нас целый завод закрыли. Кромберг енд Шуберт. Всех выгнали в отпуск за свой счёт

    • Трындычиха ))2020-03-30 20:18

     Знаете-мне вот лично-не все ли равно будет от чего помирать-от вируса или от голода ?И я не понимаю-если такие цифры заболевших небольшие-на хрена еще 2 месяца ?чтоб точно все вымерли..

    • Сигизмунд2020-03-30 20:17

     Собственно возник вопрос - не КАК в этой стране заработать такие деньги, а ЗАЧЕМ?

    • Удалено.

     • Моя мама сидит на карантине и носа не высовывает. вместе с папой. и тещей кстати тоже.

     • Открою тебе тайну, что о некоторых пожилых нужно заботиться лично.... дальше лень писать, но если ты не дурак то должен понимать что такое ответственность... И ты счастливчик я в свои 38 уже давно сирота

     • Кроме тупо все закрыть и запретить надо еще соображать

     • Смотрю ты демонстрируешь зачатки интеллекта? Фигасе.... Может и на мой вопрос ответить сможешь или ты пока слишком туг?

    Задать вопрос
    Реклама

    Опрос

    За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

    ГолосоватьРезультатыАрхив
    Реклама

    Рейтинг