«Те, що ми отримуємо, забезпечує нам існування. Те, що ми віддаємо, творить наше життя». Що ці слова Вінстона Черчилля значать для вас?

Ответы (4)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • nishtyacok2020-01-30 00:06

  Добрый вечер. Ничего, больной, старый алкаш чего-то там сказал. То, что отдаём, делает нашу жизнь, да это глупость. Выходит, если ничего не отдавать, жить не будешь. Лишний вес, табак алкоголь с лекарствами, ума явно не прибавляет, кто-то сказал: "какая глубокая мысль" и понеслось, а на самом-то деле, фуфло, чепуха, просто пьяное гониво какое-то.

  • ОСОКІР2020-01-30 09:15nishtyacok

   Доброго ранку. Я думаю, ти надто упереджено ставишся до такої політичної постаті, як він. Ця людина увійшла в історію не через свою зайву вагу чи куріння. Відомо, що куріння, алкоголізм і т.д. впливають на пам'ять та розумову діяльність в цілому, але немало й протилежних випадків. Візьми, для прикладу, відомих письменників, поетів, художників... Люди мистецтва (і не тільки) потребують іноді штучний "поштовх". І хоч Черчилль і не був митцем, але політиком він був надзвичайним.

   Щодо його вислову, який я виніс у питання, то слід сказати, що він мав рацію, коли говорив це. Річ не в тому, що, не віддаючи, не будеш жити. Фізичне існування не припинеться. А в тому, що навколишній світ змінюється, зокрема, змінюється ставлення до нас інших людей.

 • Таката не2020-01-29 19:59

  Ми те, що ми їмо (с).

 • Lana2020-01-29 18:30

  Зрозуміла давно і без Черчилля.

  • Для меня значат что ты подцепил китайский вирус,не дыши сюда

  Задать вопрос
  Реклама

  Опрос

  Если бы выборы в Президенты состоялись завтра, вы отдали бы свой голос за Зеленского?

  Реклама