Во бараны, как это?

Ответы (2)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Удалено.

  • Русский,это язык международного общения.У себя в стране они могут столкнутся с русским языков у иностранцев))

  • Ти трішечки відстав від іреального стану справ. Московська говірка була мовою міжнаціонального спілкування в імперії зла (СРСР), а також зараз є мовою міжнаціонального спілкування в Кацапстані. В Україні цю роль виконує українська мова. А в себе вдома вони можуть стикатися з будь-якою мовою. Україні до цього нема діла.

  • Не у нас русский как общения,а у тех иностранцев в стране,кто обучается в Украине.Приезжает какой нибудь индус и Африку.Вся Африка учится у нас и в РФ.ПОНЯЛ или обсасать?

  • Нічого не зрозумів з того що ти намагаєшся сказати. Я працював у цій сфері і трохи знаю стан справ. Посольство конкретної країни в Києві звертається до нашого Міністерства освіти з тим, щоб у нас навчалися їхні студенти, і саме Посольство сплачує це навчання. Їхні громадяни приїжджають сюди та йдуть на підфаки, які можуть бути в Києві чи в інших містах (я знав турка, який вчився на підфаку у Львові. Він непогано знав українську, причому львівський варіант.) Протягом року вивчають мову викладання, а потім їх розприділяють по універах Києва чи України. Раніше вони вивчали кацапську говірку, бо викладання в універах проводилося частіше нею, а тепер стали вивчати українську мову, бо викладання, згідно із законом, ведеться державною, тобто українською.

  • Даже комуняки вьетнамцы не понимать поруски

 • nishtyacok2019-11-18 20:52

  Не знаю как, наверное, как и всё остальное, или никак, или наоборот!

  Задать вопрос
  Реклама

  Опрос

  Как вы оцениваете результаты нормандского саммита?

  ГолосоватьРезультатыАрхив
  Реклама

  Рейтинг