Відведення військ то державна зрада? А як по Зеленому це називається? 72, де Ваші язики засунуті, хочаб на одне питання відповісте? Ей мудрєйшиє?

Ответы (5)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Gudyma_ S2019-09-18 20:36

 • Lana2019-09-18 19:37

  Ветерани: "Ми голосували за Зеленського і хочемо з ним зустрітись".

  Заступник голови Офісу Президента Анна Коваленко: "Забирайте палатки і йдіть звідси, бо через вас ця війна і почалась".

  Наголосували!!! Розходьтеся, вас використали.

 • ОСОКІР2019-09-18 19:33

  Підозрюю, що теракти та "мінування" в Києві робляться для того, щоб типу змусити Головного Жида дати команду відвести війська. Типу страждають тут невинні цивільні люди і т.д. Отже, ГЖ був змушений відвести війська, інакше сепари будуть мстити.

  • Per aspera2019-09-18 19:57ОСОКІР

   Не розбирався в цьому питанні, та....

  • ОСОКІР2019-09-18 20:01Per aspera

   Готується типу змушена капітуляція України. Різні теракти типу змусили ГЖ піти на поступлення Кремлю заради простих людей. Лохи поведуться 100%.

  • Per aspera2019-09-18 20:02ОСОКІР

   Виконання Мінську це і є капітуляція.

  • ОСОКІР2019-09-18 20:20Per aspera

   Так. А коли ГЖ дасть команду відводити війська, то почнеться федералізація і поступовий розкол України чого так прагне Кремль. Після цього в Раді Європи пуйло, або хто там буде замість нього, скаже, що Україна не змогла збудувати свою державність і що її слід передати під юрисдикцію Кремля. Це один з можливих сценаріїв. Щоправда, може статися чудо і китайці, без попередження, можуть вдарити по Сибіру (читав я про таке) і тоді москалям буде не до України. Але це має трапитися пізніше. Поживемо - побачимо.

  • Per aspera2019-09-19 20:27ОСОКІР

 • RAINMAKER2019-09-18 19:27

  "Разведём - это не отступим....ну, так, немножечко отойдём по всему фронту....потом ещё....но, мы же не сдаёмся, и не отступаем....просто разводимся"(с)

  ..как-то так...

 • Per aspera2019-09-18 19:26

  Суверенітет держави означає верховенство державної влади, її самостійність усередині країни та незалежність у міжнародних відносинах, яка може бути обмежена лише необхідністю виконувати договори і зобов'язання в галузі міжнародних відносин.

  Територіальна цілісність держави передбачає, що всі складові території держави (адміністративно-територіальні одиниці) перебувають в нерозривному взаємозв'язку, характеризуються єдністю і не мають власного суверенітету.

  Територіальна недоторканність - це захищеність території країни в існуючих кордонах від будь-яких посягань, що можуть стосуватися незаконної зміни території України, визначеної рішеннями Верховної Ради України і міжнародними договорами України.

  Обороноздатність означає підготовленість держави до захисту від зовнішньої збройної агресії або збройного конфлікту. Складовими такої підготовленості є сукупність економічного, політичного, соціального, наукового, морально-психологічного і суто військового потенціалів. Стан обороноздатності України відображають її мобілізаційні можливості, кількість і якість Збройних Сил, їх здатність швидко переходити на військовий стан, організовано вступати у воєнні дії та успішно виконувати завдання по обороні від агресії.

  2. З об'єктивної сторони державна зрада може виявитися у таких формах: 1) перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту; 2) шпигунство; 3) надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

  Перехідна бік ворога означає, що громадянин України надає безпосередню допомогу державі, з якою Україна на той час перебуває У стані війни або збройного конфлікту. В конкретних випадках цей злочин може полягати у вступі на службу до певних військових чи інших формувань ворожої держави (поліції, каральних загонів, розвідки), наданні засобів для вчинення злочинів агентам спецслужб іноземних держав, усуненні перешкод для їх вчинення або наданні зазначеним агентам іншої допомоги.

  Перехід на бік ворога є закінченим злочином з того моменту, коли громадянин України виконав в .інтересах ворога певні дії на

  Задать вопрос
  Реклама

  Опрос

  Вы поддерживаете снятие моратория на продажу земли сельскохозяйственного назначения?

  Реклама