Доволі пристойно та впевнено спілкується державною мовою. Петру Олексійовичу знов доведеться його наздоганяти? стенограма в ответе

Ответы (7)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Ботсвана выебнулся на иностранном языке

 • Taricas Adakauskas2019-06-18 19:55

  Чё?...

  • driоn2019-06-18 19:37

   Та пиндец! "Доволі пристойно та впевнено спілкується державною мовою. Петру Олексійовичу знов доведеться його наздоганяти? " Бу-га-га!

   • Westwind2019-06-18 19:27

    " ми знайдемо обов'язково таку велику будівлю і ви ж перші в Європі найвеликі в Європі, а ми будемо найбільшими у світі бо дуже хочемо."

    • driоn2019-06-18 19:38Westwind

     Наполен, мля...

    • Бывший глава ДУК «ПС», народный депутат Верховной Рады Украины Дмитрий Ярош сделал громкое заявление, отметив, что лично Владимир Зеленский является пособником аннексии Крымского полуострова и временно оккупации определенных районов Луганской и Донецкой областей.

     Как информирует replyua.net, Дмитрий Ярош заявил: «Считаю, что «95 квартал» - это один из создателей аннексии Крыма и оккупации Донбасса». Он подчеркнул, что именно эта передача на протяжении всего времени унижала Украину, формируя через СМИ создание ватников, которые потом орали: «Приди, Путин». Даже популярный сериал «Сваты», который был снят вместе с Россией, полностью кстати дебильный, «формирует в человеческом сознании стереотип, что украинец – это «хохол-малорос».

     Он добавил: «Именно это ментально и подготовило почву для того, что сейчас происходит. И Владимир Зеленский, как руководитель «95 квартала», несет непосредственную ответственность за то поражение, так как аннексия Крымского полуострова и оккупация части Донбасса – это поражение, безусловно. И это именно он завел российские войска. Именно он является одним из тех, кто подготовил оккупацию. И это факт! Пусть даже он несознательно делал это».

    • Это какими идиотами надо считать свой народ-чтоб так говорить,как Ярош.Почему ватники оказались только в Крыму и части Донбасса ? Почему тот же Ярош не поехал отвоевывать ни Крым,ни Донбасс ?как в поговорке-кто усрался-невестка..

    • Westwind2019-06-18 19:55Lana

     Глава Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв підтвердив, що більше десяти років знайомий з президентом Володимиром Зеленським,

     У 2004-му в Києві в СБУ проходила нарада керівників спецслужб США, Європи і РФ з проблеми транскордонної наркомафії, і багатьом учасникам, в тому числі і мені, росіяни вручили медаль ФСБ", – сказав чиновник.

     Він стверджує, що нагороду ніколи не носив, а після початку війни викинув її.

    • Lana2019-06-18 19:57Westwind

   • Captain Maestro UA2019-06-18 19:20

    "Тобто я вам дуже дякую дякую, я відчуваю себе дуже свободно через це. Ще хочу аааа сказати для нас, для мене вся ця вся ця історія, всі новаціі для мене дуже близьки тому що я вирішив іти в політику через те, щоби головна була проблема боротися з корупцією, але я розумію що боротьба аааа з корупцією це поперше це інновації і діджитал наша ідея щоби зробити країну в смартфоні і зараз ми збираємо дуже потужну потужних молодих людей зі світлим поглядом як у вас, так, і працюємо над цією програмою я думаю, що нам обов'язково вдастся це зробити аааа доречі я гадаю, що наші хлопці теж будуть працювати у нас в Україні обов'язково, може там не такі поки що зарплати але ми зробимо все що вони...дуже (нерозбірливе хрипіння), дуже (знову нерозбірливе хрипіння)... ви з нами - це дуже гарно, (хлопці у відповідь - "Морально" ) Морально? (га-га-га).

    Доречі я хочу сказати що аааа трішечкі похвастатися Україною українцями ааа ви знаєте завжди було уявлення у всіх у світі що в Україні Україна це перш за все сільське господарство, це шахти, це металургія аааа для туристів завжди вони казали що в Україні дуже красиве дуже смачно і дуже вродливі люди особливо жінки. Так все це є і воно залишається нашим брендом, але я вам хочу сказати що і інші цифри які говорять про те, що ай-ті індустрія і ай-ті технології компанії дуже швидко розвиваються в Україні десь більше за 4 відсотки ВВП Україні зараз складаються аааа через відшкодування через ай-ті індустрію завдяки ай-ті компаніям і у нас в Україні десь біля 150-ти тисяч аааа айтішніков стартаперов я думаю що ми будемо розвиватися в цьому напрямку і через це влада як мені кажуть айтішнікі я їх запитую завжди "А що потрібно зробити влада щоби збільшити потужність наших айтішніков да що ми повинні зроби а вони кажуть "Нічого". Пліз нічого не робіть...да...Ну перекладайте.

    Да я знаю, що ви боретесь але ми приїхали для того щоб сказати ми теж збираємось за них боротися. Да я розумію. Може бути поки що у нас немає аааа відповідної стаціоне, але це поки що. Да, у нас багато є різних заводів, які нажаль не працюють, ми знайдемо обов'язково таку велику будівлю і ви ж перші в Європі найвеликі в Європі, а ми будемо найбільшими у світі бо дуже хочемо."

   Задать вопрос
   Реклама

   Опрос

   Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

   ГолосоватьРезультатыАрхив
   Реклама