У вас корпоратив какого числа?
10Закрите
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
Лента.укр
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
29
27.12
14 грудня
У нас нету.
30го
февраля
А шо смешного
мы в пятнадцатом заикнулись генеральному за корпоратив,ответ один-пока война забудьте
О! Молодець..
26-го. Але сказали, що якщо будемо такими темпами збиратися, то можемо пролетіти
Воєнний стан -всі кабаки заняті
ми теж доречі вже замовили на новий рік...
Прикинь
Дивись я як завжди приїзджаю додому і тут починаєть: друзі зводять і по черзі датують коли їх не буде бо в них корпоратив.. У мене в дома він 2 тижні
