Тупорылым говномьотам и говноярлычницам, учите матчасть стадо! ? 1 ст. 95 ЦПК України).
Видача судового наказу проводиться без судового засідання і виклику заявника та боржника для заслуховування їх пояснень (ч. 2 ст. 102 ЦПК України).
Особливості
- Per aspera
- Україна
- 2018-10-27 10:36
4
Для початку потрібно в судовому порядку визнати боржника - боржником, а це без рішення суду не можливо. Тому спочатку боржника мають повідомити про борг, потім надіслати претензію, потім позовну заяву. Всі документи надсилаються виключно через пошту і виключно "рекомендованим листом". Отож гіпотетичний боржник буде знати про дату та місце суду, де зможе довести свою невинуватість. А судовий наказ видається виключно після рішення суду і присутність при цьому боржника вже не потрібна. Боржник мав нагоду і можливість довести свою невинуватість у суді чи на аппеляціях.
Ось що мав на увазі... до Чугуїва теж дійшла інфа про новий закон... та ще про газ
Полная чушь, выселить могут за долги, но по закону. А это сначала претензия, потом суд и так далее. Вон у нас на дачном массиве народ массово отказался от газа, купили торф и дрова и никому не должны. Что до цены на газ, так мы платим за металлургическую отрасль ахметова, иначе продукция будет очень дорогая. Вот это я считаю не правильно, но официально НКРЕ об этом не говорит
Эта чушь уже есть на бумаге... и не дай бог будет в жизни.
Не потрібне рішення... забудь
Рішення суду це процесуальний документ, яким розгляд справи закінчується по суті. Рішення суду є найважливішим актом правосуддя, актом реалізації судової влади. Гарантується Конституцією України, як і право на захист в суді. Якщо є факти порушення Конституції, наведи їх. Стаття на яку ти посилаєшься не суперечить Конституції, вона регламентує (пояснює) механізм отримання судового наказу. Але спочатку має відбутися суд.
Ще раз....
На основі цього Закону, суд видає наказ на протязі трьох діб, а вже потім відповідач має право в 10ти денний термін оскаржити. Процитуй інше.
Оскаржити можна будь що, просто є певна процедура і вона виглядає так: претензія боржнику-позовна заява до суду/копія боржнику, суд, рішення суду/ухвала/роз'яснення(за потреби), після цього зацікавлена сторона подає клопотання на отримання судового наказу який базується ВИКЛЮЧНО НА РІШЕННІ СУДУ. Що не зрозуміло і що викликає подив? Для отримання судового наказу - відповідач вже не потрібен, оскільки є рішення суду, що тут викликає когентивний дисонанс? Отож: все є законним, має пряму послідовність подій і істерити на цю тему це не просто дурість, а просто тупість.
Скажи, ти правда не розумiеш норму Закону..... Суд видае наказ тiльки по заявi . Тобто суд не приймае рiшення, ти це розумiеш?
Суд виконуе норму Закону, який ЗОБОВ*ЯЗУЕ суд видати наказ на протязi трьох дiб!
Невже це так важко зрозумiти?
По заяві, але ВИКЛЮЧНО на підставі рішення суду, якщо є докази іншого, я підкажу куди написати скаргу, але таких дебілів в суді та й в світі не буває, це порушення Конституції, а всі правочини вчиняються лише "Іменем Народу України" ч.1 ст 13 Конституції України
А зараз саме про ВИКОНВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ
Стаття 1. Виконавче провадження
1. Виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.
Ось повний перелiк для видачi судового наказу, в якому немае РIШЕННЯ СУДУ!
Особливості наказного провадження обумовлюють зміст судового наказу, в якому обов'язково зазначаються: 1) дата видачі
273наказу; 2) найменування суду, прізвище та ініціали судді, який видав судовий наказ; 3) ім'я (найменування) заявника і боржника, їх місце проживання або місцезнаходження; 4) посилання на закон, на підставі якого підлягають задоволенню заявлені вимоги; 5) сума грошових коштів, які підлягають стягненню, а також розрахунковий рахунок боржника (юридичної особи) в установі банку, з якого повинні бути стягнуті грошові кошти, якщо такий повідомлений заявником, яке майно присуджено та його вартість; 6) сума судових витрат, що сплачена заявником і підлягає стягненню на його користь з боржника. Крім того, в судовому наказі необхідно роз'яснити право боржника вимагати його скасування, порядок і строки реалізації такого права.
Судовий наказ має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження».
На пiдставi рiшення якого суду?
Читай вище, наказ суду можливий ЛИШЕ після самого суду, що не зрозуміло? Є факти видачі наказу без суду? Давай в студію, а ще є реєстр і рішень суду і наказів, на сайті мін.юсту, знайти там хоча б один наказ без рішення суду. Отож не мели дурні якої не розумієшь. Просто визнай що дурність свою виявив
НЕМАЕ В НОРМI ЗАКОНУ ПРО РIШЕННЯ СУДУ НА ВИДАЧУ НАКАЗУ!!!!!!!!!!!!!
Процитуй будь ласка!
А ти почитай ГПК з початку, з першої статті і все зрозумієшь. Там вказано процедуру і послідовність правочинства, тому немає сенсу додатково в кожній статті дописувати "згідно до рішення суду". Бо це вказано ще в КСУ на основі якої і базується ГПУ
Так, з цим згоден, є гпк...
То для чого тоді в цьому році прийняли закон який навіть не дозволяє , а регламентує суду видавати наказ про стягнення з боржника без судового розгляду?
Зауважу та ще раз нагадаю, що цей закон напряму підпорядкований під статтю 19 про виконавче провадження... тобто вже як завершений факт судового слідства
Нема такого, маячня. Якби таке було, то боржник би був в шоколаді, звернувся б до кваліф.коміссії і суддю в момент позбавили б посади і визнали б той лист не законним. Дурнів зараз мало. Зайди на сайті мін.юста в реєстр судових справ та вик.приписів і знайди хочаб одине рішення яке б не мало судового підгрунтя. Такого не має, бо це абсурд
Як немає? Я тобі дав новий закон і статті. Там є перелік підстав для наказу.
Ще прошу раз, зацитуй мені, де там написано про розгляд по суті з рішенняи суду?
Новий закон? ти щось плутаєшь. Нічого "нового" не з'явилось. Є Конституція України, там записано права громадян, зокрема на справедливий суд і таке далі, ти почитай, а то враження таке, неначе ти вперше побачив жіночу вагіну і через це вважаєшь себе експертом по жінках. Ще раз нагадую до 219-ї статті - ще є 218-ть, і там теж всяке написано. Для того щоб їх тлумачити, непогано б було для початку вивчити всі. А ще є перехідні доповнення і таке далі.
Редакція 2018 не набула чинності... та може і набути.
Саме тому дав текст редакції 2018р.
В Конституції написано багато гарних речей, та де вони?
Відмазки не клей, я в судах часто буваю, не ліпи аби що. Помилки реба визнавати. Для початку почитай справи які є у вільному доступі. Окрім законодавчих актів ще є купа прецидентів, це справи які вже були вирішені в суді і на їх підставах суди можуть скоротити судочнинство, оскільки аналогічні проблеми мали раніше рішення, а ще є купа моментів які ти навіть собі і уявити не можеш. Не дарма правочин це наука.
Те що було мені розповідати не треба! Ти пройди по посиланню в питанні і дай відповідь як буде? А також візьми звідти текст і процитуй мені підстави для судового наказу! А то ти весь час маніпулюєш... було...не так...
Е посилання на редакцію Закона. Там літери, давай про них беззайвостей та як було за Панька
"Йому хочь в очі сци, а він все "Божа роса"... Ти дурню кажеш, сам це розумієшь, але "парт-де пі" треба тримати.
Розумна людина свої недоліки визнає, а дурна.....але що з дурної людини користі?
Прочитай ГПК з початку, хоча б до 219-ї статті, але головне: читай з початку, а там де будуть позначки на Конституцію, читай її також. Як я можу тобі пояснити закон Ома, коли ти не уявляєшь собі що таке елекрика? Як пояснити тубільцю що таке впорядочний рух електронів?
Дарма ти так... та давай ще раз. Там є посилання на 19 статтю, я тобі про це писав!
А ти, щоб підтвердити не дав жодної цитати з посилання, що в питанні!
Хочеш перейти на їбаки? Ні разу не питання!
Давай так, ти маєшь докази того, що було видано судовий наказ без рішення суду?
Повторюю, ця редакція не набрала чинності, але проголосована. Які докази я зможу надати. Як доказ тільки сам Закон.
Ну як буде, тоді поговоримо, але все що суперечить Конституції не буду існувати
Як я розумію, вони цей закон намагаються проштовхнути виключно під боржникіа ЖКХ
Сам признался что сморозил
Видача судового наказу не означає, що він відразу ж набуває законної сили, адже його копія одночасно з копією заяви заявника та копіями доданих до неї документів негайно надсилається боржнику рекомендованим листом із повідомленням.
Боржник має право в разі заперечення проти вимог заявника протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування (ст. 104 ЦПК України).
Хуюрист ты тупорылый, цитирую твои же слова ...
" Судовой наказ про стягнення майна выдаётся на основании судебного решения"
И читай как на самом деле выдается НАКАЗ..... НЕ ПО РЕШЕНИЮ СУДА А ПО ЗАЯВЛЕНИЮ!!!!!!!!!!
Понакупают пидары дипломов!!!
Наказ про стягнення надеется на основании решения суда и по заявлению позывача! А если ты лох то можешь и так получить
Не И! А только по завляению позывача! У тебя еще и с чтением проблемки!
Ого какой вумный. А подтверждение что долг действительно не выплачен? И имущество подлежит продаже.
Та ты шо? Приведи цитату с закона 2018г
Не психуй психичка))) ты не юрист так же как и мы))) и меньше ходи по всяким сомнительным сайтам. И да - сам внимательно прочти то что ты притянул. Про права боржника. а твой предыдущий вопрос истерит что их нет и не будет)))
Кого нет и не будет? Ты горячая или белая? Или просто настолько недалекая?.