В один стакан наливаю вино а в другой воду. а ты что делаешь?
3
в онлайн режиме
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
в реальном времени
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Нарештія всілася на диван..хотіла коньяку -не дали...випила шампусіка..з соленим попкорном
А шо, оселедця не було? ))
Оселедець є..до оселедцю тре хліба...зараз знову нажерусь наніч..
ну май совість))))
Нєнучо, просто нормальні люди шампусік оселедцем заїдають ))
Але без шампусіка
Тобі везе))
Ніт)
23.00 - час ставити прання. Вже якщо спустилася вниз, то вже й на кухню зайшла. І щоб не наробити дурниць, вхопила 3 яблука і бігом наверх